دل‌بوسکه باید پیش از یورو با کاسیاس صحبت می‌کرد | اتاق خبر
کد خبر: 357131
تاریخ انتشار: 15 تیر 1395 - 17:48
پویول:
مدافع پیشین تیم ‌ملی اسپانیا معتقد است ویسنته دل‌بوسکه باید قبل از آغاز یورو 2016 در مورد نیمکت نشینی ایکر کاسیاس با او حرف می‌زده است.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کارلس پویول نیز همچون ژاوی هرناندس درباره اختلافات به وجود آمده میان ویسنته دل‌بوسکه و ایکر کاسیاس پس از حذف اسپانیا از یورو 2016 صحبت کرد.

مدافع پیشین تیم ‌ملی اسپانیا گفت: نمی‌توانم چیز زیادی درباره اختلاف سرمربی و کاپیتان تیم ‌ملی بگویم چون در آنجا حضور نداشتم.  کاسیاس و دل‌بوسکه باید با هم صحبت کنند. فکر می‌کنم که در نهایت همه چیز به خوبی حل شود.

مدافع پیشین بارسلونا درباره اظهارات دل بوسکه نیز گفت: می دانم او خوش‌برخورد است و دلایل خاص خودش را دارد اما نمی‌توانم درباره این اظهارات نظری بدهم چون چیزی نمی‌دانم. مطالب زیادی در این باره از رسانه‌ها نخواندم. تنها از توئیتر استفاده کردم اما خب،‌ شایعه‌ها همواره زیاد هشتند. 

پویول در مورد نیمکت نشینی کاسیاس در تیم ملی فوتبال اسپانیا هم گفت: ایکر در شرایط پیچیده‌ای قرار دارد چون پیش از آن همیشه در ترکیب اصلی بازی می‌کرد و اکنون باید نیمکت نشین می‌شد. پذیرفتنش آسان نیست اما این قانون زندگی است. در پست دروازه‌بانی، یک حقیقت وجود دارد. یا بازی می کنید یا نه. معمولا یک دروازه‌بان ثابت است و یک دروازه‌بان ذخیره. نمی‌دانم سرمربی و کاسیاس چه صحبت‌هایی باهم داشتند. به نظرم باید پیش از شروع این تورنمنت،‌ درباره نیمکت نشینی یا قرار داشتن در ترکیب تیم ملی صحبت می‌کردند. اگر سرمربی بودم و مطمئن بودم که ایکر بازی نمی‌کند، بدون شک با او صحبت می‌کردم و این موضوع را به او می‌گفتم.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا در پایان افزود: کاسیاس می‌توانست تصمیم بگیرد و تیم ‌ملی را همراهی کند یا نه. او بازیکن مهمی است چون کاپیتان تیم است. اگر پیش از بازی‌ها می دانست نیمکت نشین خواهد بود، شاید ترجیح می داد فرصت حضور در یورو را به یک دروازه‌بان با انگیزه بدهد و به این تورنمنت نیاید. این موضوع در سخنان پدرو رودریگس نیز وجود داشت که از نیمکت نشینی‌ در تیم ملی ناراضی بود. این شرایط را درک می‌کنم. وقتی بازیکن مهمی هستید و در بازی‌های مهمی حضور داشتید، دوست دارید همیشه بازی کنید. ما بازیکنان خودخواه هستیم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید