مشکلات کم‌آبی و بیکاری جوانان در استان بوشهر حل شود | اتاق خبر
کد خبر: 357500
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 03:17
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: بیکاری و کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی از مشکلات مهم استان است که باید مسئولان با تلاش بیشتر زمینه رفع این مشکلات را فراهم کنند.

به گزارش اتاق خبر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در خطبه های نماز عید سعید فطر بوشهر اظهار داشت: ماه رمضان ماه بزرگی برای مسلمانان است و امیدوارم که همگی توانسته باشیم از این ماه عزیز و پربرکت استفاده مناسب را برده باشیم.

وی با اشاره به اینکه عید سعید فطر به معنی بازگشت انسان به سمت خدا است، خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان ماه تحول و قرب الهی است و باید تلاش  کنیم که همه ایام سال خدایی زندگی کنیم.

امام جمعه بوشهر با اشاره به وجود برخی مشکلات در دنیای اسلام، بیان کرد: از خداوند متعال خواستار برطرف شدن این بحران‌ها و مشکلات هستیم و امیدواریم وحدت مناسب در سرزمین‌های اسلامی محقق شود.

وی به حوادث عربستان در هفته جاری اشاره کرد و ادامه داد: در حوادث و عملیات تروریستی در مدینه و قطیف عربستان دیدیم که سران سعودی در چاهی که خودشان ساخته بودند گرفتار شدند و این عملیات ها محصول توطئه خود آنها است.

آیت‌الله صفایی بوشهری به مشکلات استان بوشهر اشاره کرد و افزود: بیکاری و کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی از مشکلات مهم استان است که باید مسئولان با تلاش بیشتر زمینه رفع این مشکلات را فراهم کنند.

وی خواستار توسعه فضای کسب و کار در استان بوشهر شد و بیان کرد: ایجاد فضای مناسب برای زندگی و گسترش حوزه تحصیل در استان بوشهر باید در دستور کار مسئولان استان قرار گیرد.

منبع: مهر

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید