وزیر کشور از پست ساحلی در ساری بازدید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 357612
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 13:05
عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از پست ساحلی فرح‌آباد شهرستان ساری در روز عید سعید فطر باید کرد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، وزیر کشور ظهر چهارشنبه با حضور در پست ساحلی فرح‌آباد ساری از تلاش‌های امدادگران و نجات گران هلال‌احمر در ساری تقدیر کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بازدید وزیر کشور از پست ساحلی فرح‌آباد ساری از نجات ۶۹۲ نفر از کام مرگ در ساحل از آغاز اجرای طرح سالم‌سازی دریا خبر داد.

مجتبی اکبری افزود: طرح کاهش غریق در مناطق حادثه‌خیز ساحل مازندران، امسال با مشارکت جمعیت هلال‌احمر استان و اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ناجیان غریق در سواحل مازندران در حال اجراست که از زمان اجرای طرح در خردادماه سال جاری تاکنون نجات گران و ناجیان غریق موفق به نجات جان ۶۹۲ نفر از کام مرگ شدند.

وی افزود: هزار و ۲۵۵ نفر نیز با مراجعه به پایگاه‌های امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال‌احمر خدمات موردنیاز خود دریافت کردند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون بیش از ۳۰ هزار نفر روز نجاتگر هلال‌احمر و ناجی غریق در این طرح مشارکت داشتند گفت: بیش از ۳۰۹ دستگاه روز آمبولانس، ۹۳۳ دستگاه روز موتورسیکلت، ۶۸ فروند روز قایق نجات و ۶۷ دستگاه روز جت اسکی و همچنین ۳۰ دستگاه روز خودروی امدادی پشتیبانی و خودروی چندمنظوره امدادی آرگو در اجرای این طرح تاکنون به‌کارگیری شدند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید