مرگ 17 داعشی در شمال الرمادی عراق | اتاق خبر
کد خبر: 357877
تاریخ انتشار: 19 تیر 1395 - 05:39
فرماندهی الحشد الشعبی (بسیج مردمی) روز گذشته از هلاکت 17 تروریست داعش و انفجار چهار خودروی بمب گذاری در شمال الرمادی عراق خبر داد.

اتاق خبر: الحشد الشعبی (بسیج مردمی) با صدور بیانیه ای اعلام کرد: نیروی هوایی عراق براساس اطلاعات نظامی نیروهای الحشد الشعبی توانست محل تجمع تروریست های داعش در نزدیکی کارگاه بمب گذاری و انبار بزرگ مهمات آنها را در الحریجیه در نزدیکی منطقه الجرایشی شناسایی کرده و انها را مورد هدف قرار دهد.
این بیانیه افزود: در بمباران مواضع داعش توسط نیروی هوایی عراق دستکم 17 تروریست داعش کشته و چهار خودروی بمب گذاری شده انها نیز منهدم شد.
گروه تروریستی داعش در تازه ترین جنایت خود در حمله تروریستی صبح امروز (جمعه) به شهر بلد در استان صلاح الدین در 30 کیلومتری جنوب سامراء تاکنون 35 نفر را کشته و 65 نفر دیگر را زخمی کردند.
شهر بلد از دهم ژوئن 2014 تا ماه ها بعد تحت محاصره داعش قرار داشت و نزدیک به 9 ماه در برابر حملات این گروه تروریستی مقاومت کرد.
به دنبال آزادی شهر فلوجه در هفته گذشته، داعش بر حملات تروریستی به غیرنظامیان بویژه در بغداد افزوده است، بطوری که بامداد یکشنبه گذشته در حمله ای به کراده - منطقه پر رفت و آمد در مرکز شهر بغداد - بیش از 250 شهروند غیرنظامی را به شهادت رساند.
کارشناسان نظامی شکست سنگین داعش بویژه در فلوجه و همچنین انهدام یک کاروان از نیروهای خارجی داعش در جنوب فلوجه را که گفته می شد عمدتا از اتباع سعودی بودند، عامل حملات کور و وحشیانه این گروه تکفیری می دانند.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید