امیدوارم صاحب‌خانه از من راضی باشد تا قراردادم را ۱۰ ساله تمدید کنم | اتاق خبر
کد خبر: 358911
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 17:54
بیرانوند:
دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید امیدوار است قراردادش را با این باشگاه ۱۰ ساله تمدید کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا بیرانوند درباره برگزاری اردوی پرسپولیس در اوکراین اظهار کرد: فشار تمرینات بسیار بالاست. از روزی که آمده‌ایم فکر نمی‌کنم چهار، پنج ساعت استراحت داشته باشیم. سخت کار می‌کنیم تا بتوانیم سال خوبی داشته باشیم.

وی درباره اینکه عنوان کرده بود تمرینات دروازه‌بانی پرفشاری را پشت سر نگذاشته بود، گفت: واقعا همین‌طور است. سال قبل که در نفت بودم مربی دوازه‌بانان خوبی به اسم محسن سیدی داشتم که زحمات زیادی برای من کشید اما اینقدر که الان تحمل می‌کنم رویم فشار نبود. من به تیم ملی می‌رفتم و پرفشار تمرین می‌کردم و باز به تمرینات نفت می‌آمدم و هفت، هشت بازی را می‌توانستیم ببریم. تمرینات ما در اوکراین واقعا پرفشار است. من چنین تمریناتی را ندیده بودم. در تیم ملی چنین تمریناتی را انجام می‌دادیم اما در باشگاهی چنین تمریناتی را ندیده بودم. ایگور تمرینات به‌روزی را ترتیب می‌دهد. امیدوارم بتوانیم در طول لیگ نتایج خوبی را از همان ابتدا خوب کار کنیم.

وی درباره اینکه آیا پرسپولیسی‌ها می‌توانند خیال‌شان از چارچوب دروازه راحت باشد، گفت: پرسپولیس دروازه بانان بزرگی داشته است. احمدرضا عابدزاده گل سرسبد آنهاست. من هم یک بار گفتم خانه‌ای را اجاره کردم که صاحب خانه احمدرضا عابدزاده است. من هم باید به خوبی از آن محافظت کنم. هواداران از من انتظار دارند امیدوارم بتوانم جواب اعتمادی که به من کردند را بدهم. ان‌شاءالله دو سالی که با پرسپولیس قرارداد دارم طوری عمل کنم که صاحب‌خانه از من راضی باشد و قراردادم را ۱۰ ساله تمدید کند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید