مرگ سه اسکاتلندی بر اثر نزاع خانگی | اتاق خبر
کد خبر: 360502
تاریخ انتشار: 31 تیر 1395 - 03:06
روزنامه انگلیسی دیلی میل به نقل از پلیس اسکاتلند خبر داد که سه نفر در جریان درگیری در یکی از واحدهای یک برج 19 طبقه، کشته شدند.

به گزارش اتاق خبر، پلیس اعلام کرد که در پی بروز ناآرامی دیشب (29 تیر)، دو مرد و یک زن در این برج شهر آبردین کشته شدند. به نظر می رسد که یکی از مردان پس از سقوط از بالکن جان باخته باشد.
به گفته پلیس، گر چه تحقیقات هنوز در مراحل اولیه قرار دارد ولی مشخص است که این حادثه محدود بوده و شخص دیگری در آن دخیل نمی باشد. پلیس تروریستی بودن این حادثه را رد و اعلام کرد که جزئیات بیشتر در آینده اعلام خواهد شد.
*** آب بازی در هاید پارک لندن سه مجروح بر جای گذاشت
دیلی میل همچنین خبر داد که دیروز عصر و در گردهمایی جوانانی که برای آب بازی در هایدپارک در مرکز لندن تجمع کرده بودند، تنش هایی رخ داد که در پی دخالت پلیس و بروز درگیری سه نفر با ضربات چاقو مجروح شدند.
در پی گرمای بی سابقه انگلیس که در لندن به 35 درجه سانتی گراد رسید، صدها جوان در هاید پارک لندن جمع شدند تا از این گرمای بی سابقه برای آب بازی استفاده کنند. در پی این تجمع، تنش هایی در جمعیت رخ داد که منجر به دخالت پلیس شد.
با افزایش درگیری ها، مهاجمان با فریاد 'جان سیاهان ارزش دارد' با چاقو به دو شهروند و یک پلیس حمله و آنها را مجروح کردند. در نهایت با تاریک شدن هوا و حضور پلیس جمعیت متفرق شدند.
همچنین شبکه تلویزیونی 'آی تی وی' انگلیس روز چهارشنبه گزارش داد که در جریان یک پارتی خیابانی در منطقه 'هکنی' واقع در شرق لندن چند نفر مجروح شدند.
این شبکه افزود: ساکنان یکی از مجتمع های منطقه هکنی از طریق شبکه های اجتماعی اقدام به تبلیغ برگزاری یک پارتی خیابانی را کرده بود که به رغم مخالفت پلیس این پارتی شب گذشته برگزار شد که در نهایت با دخالت پلیس و جمع آوری تجهیزات صوتی، درگیری هایی میان دو طرف روی داد.
پلیس متروپلیتن لندن می گوید این پارتی مجوز نداشت و به همین دلیل با آن برخورد شد که در جریان آن چند نفر از جمله تعدادی پلیس بطور سطحی مجروح شدند و چند خودروی پلیس نیز آسیب دید.
به گزارش ایرنا، صبح دیروز نیز تیراندازی در شهر 'اسپالدینگ' منطقه 'لینکلن شایر' سه کشته برجای گذاشت.
این حادثه غیر تروریستی در نزدیکی یک استخر شنا در خیابان 'پینچبک' شهر اسپالدینگ واقع در شرق انگلیس روی داد.
پلیس دیروز اعلام کرد: تحقیقات درباره این حادثه در جریان است و به دنبال مظنون و متهم دیگری نیست.
بر اساس گزارش امروز منابع انگلیسی، در جریان این تیراندازی یک زن و شوهر و دختر جوان آنها کشته شدند که ظاهرا عامل اصلی تیراندازی نیز پدر خانواده بوده است.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید