ناراحتی آلابا از جدایی ماریو گوتسه | اتاق خبر
کد خبر: 361312
تاریخ انتشار: 4 مرداد 1395 - 18:50
مدافع اتریشی بایرن مونیخ از جدایی ماریو گوتسه و پیوستن این بازیکن به بوروسیا دورتموند ابراز ناراحتی کرد.

الابا

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ماریو گوتسه که زیاد در برنامه های بایرن مونیخ در این فصل جای نداشت، با جدایی از جمع باواریایی ها به بوروسیا دورتموند برگشت و از این فصل در این تیم بازی خواهد کرد. 

داوید آلابا درباره جدایی گوتسه از بایرن مونیخ گفت: از جدایی گوتسه از بایرن مونیخ ناراحتم؛ حتی خارج از زمین هم با او در ارتباط بودم. خیلی ناراحت هستم که یکی از دوستانم دیگر در بایرن مونیخ نخواهد بود و از این تیم جدا شده است. با این حال او تصمیم خود را گرفت و باید به آن احترام گذاشت. او شرایط را در این دیده است که باید برای بهتر شدن، بایرن مونیخ را ترک کند.

گوتسه در کنار بازیکنانی چون آندره شورله و مارک بارترا از جمله بازیکنانی است که این فصل به بوروسیا دورتموند اضافه شده است. آلابا در ادامه گفت: آغاز هر فصلی دشوار است و من مطئن هستم دورتموند با بازیکنان زیادی که به خدمت گرفته است قطعا یکی از تیم های مدعی در این فصل است. مطمئن هستم که دورتموند در این فصل ما را اذیت خواهد کرد و خیلی باید تلاش کنیم تا بتوانیم قهرمانی خودمان را در لیگ تکرار کنیم. دورتموند تیم خوبی است و شرایط خیلی خوبی خواهد داشت ولی نگرانی بابت این موضوع نداریم چراکه ما هم تیم خوبی هستیم. منتظر هستیم تا بازیکنانمان از تعطیلات برگردند و تیم ما مثل گذشته تقویت شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید