شکست تلخ بسکتبالیست‌های جوان برابر کره جنوبی | اتاق خبر
کد خبر: 361712
تاریخ انتشار: 5 مرداد 1395 - 21:37
تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در چهارمین دیدارش از رقابت های جوانان آسیا برابر کره جنوبی نیز تن به شکست داد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در چهارمین روز از رقابت های بسکتبال جوانان آسیا تیم ملی ایران در دیداری حساس به مصاف کره جنوبی رفت و با نتیجه ۸۶ بر ۸۳ مغلوب شد.

دو تیم در این مسابقه شروع خوبی داشتند و در دفاع عالی کار کردند که کوارتر نخست ١٢ بر ١٢ به پایان وسید.
ملی پوشان ایران در کوارتر دوم صاحب توپ و میدان شدند و با دفاع خوب ٢٥ بر ١٢ پیش افتاد و در نیمه نخست به برتری رسید.

در نیمه دوم کره ای‌ها که متوجه شده بودند ایران بیشتر تمایل به شوت دارد و نفوذ نمی‌کند با دفاع پرس برابر شوتزنی ایران ایستاد و به راحتی امتیاز گرفت و پیش افتاد. در ادامه کار ملی‌پوشان ایران رو به نفوذ بیشتر آوردند و جواب گرفتند و دوباره از حریفشان پیش افتادند اما در نهایت کره بود که کوارتر سوم را به سود خود تمام کرد. این تیم کوارتر سوم را ٣٦ بر ٢١ برد و ٦٠ بر ٥٨ پیش افتاد.

در کوارتر پایانی هم کره‌ای‌ها بازی را بهتر شروع کردند و با شوت‌های سه امتیازی‌شان توپ و میدان را در اختیار گرفتند. اختلاف در این کوارتر به ١١ هم رسید و نوری سرمربی تیم سعی داشت بازیکنانش را آرام کند تا با تمرکز بیشتری به بازی ادامه دهند اما موفق نبود. دفاع ایران برابر شوت‌های سه امتیازی کره برنامه‌ای نداشت و در نهایت بازی با نتیجه ۸۶ بر ۸۳ به سود کره جنوبی به پایان رسید.

با این باخت ایران در صورت برد برابر لبنان هم به عنوان تیم چهارم راهی مرحله بعدی می شود و به احتمال زیاد با چین رقابت خواهد کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید