اولیویرا هنوز به وزن دلخواه نرسیده است | اتاق خبر
کد خبر: 361881
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1395 - 20:49
مربی دروازه‏‌بانان سپاهان:
مربی دروازه‏ بانان سپاهان در رابطه با شرایط اولیویرا، گفت: این دروازه ‌بان طی وقفه‏‌هایی که در لیگ داریم، می‏ تواند به وزن دلخواه برسد و با گذشت زمان و آشنایی با شرایط کاری در سپاهان نیز عملکرد بهتری به نمایش خواهد گذاشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی لسان فولادی در رابطه با عملکرد لی اولیویرا در بازی اول این تیم مقابل پدیده، گفت: عملکرد این دروازه‏‌بان در بازی دیروز به عنوان شروع خوب بود، اما انتظارات بیشتری داشتیم. اولیویرا در آینده بهتر از این عمل خواهد کرد.

وی با بیان این که اولیویرا هنوز به وزن متعادل نرسیده است، افزود: این دروازه‌بان خیلی بهتر شده است و در ادامه با برنامه‏‌هایی که برای آماده کردن این بازیکن در نظر گرفته‏‌ایم، می‏‌تواند در وقفه‌هایی که در لیگ ایجاد می‌شود به وزن متعادل برسد و ضعف‏‌هایش را برطرف کند.

لسان فولادی در پاسخ به این سوال که 2 دروازه‌بان سپاهان خیال سرمربی را از بابت دروازه راحت می‌کنند یا خیر، گفت: بستگی به عملکرد آنان دارد، اما وقتی اولیویرا از نظر آمادگی جسمانی و حتی روحی- روانی با شرایط این جا آشنا شود، نمایش بهتری از او خواهیم دید. از طرفی مهدی امینی نیز یک جوان جویای نام است که منتظر فرصتی است که خودش را نشان دهد و او نیز آماده است.

وی در همین رابطه افزود: امینی نیاز به تجربه دارد و می‏‌تواند در کنار اولیویرا تجربه کسب کند و به موقع در ترکیب قرار گیرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید