رد کردن پیشنهاد آرسنال تصمیم آسانی بود | اتاق خبر
کد خبر: 362441
تاریخ انتشار: 11 مرداد 1395 - 21:30
واردی:
مهاجم لسترسیتی می‌گوید به آسانی توانست پیشنهاد آرسنال را رد کند و در لستر بماند، چرا که کار ناتمامی در لسترسیتی دارد.

جیمی واردی

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جیمی واردی در زمان نقل‌ و انتقالات تابستانی در آستانه پیوستن به آرسنال قرار داشت و گفته می‌شد خرید آرسن ونگر در این خواهد بود ولی این بازیکن  تصمیم گرفت در لسترسیتی بماند و پیشنهاد ونگر را رد کند.

واردی 29 ساله درباره تصمیم خود گفت: رد کردن پیشنهاد آرسنال تصمیم آسانی بود. دوست داشتم در لستر بمانم. زمانی که پیشنهاد آرسنال به من رسید به همراه انگلیس در یورو بودم. شخصا صحبتی با مسئولان این تیم نداشتم ولی حس می‌کنم کار ناتمامی در لستر دارم که باید آن را انجام بدهم. فکر می‌کنم وجود من در لسترسیتی نیاز بود و به همین خاطر تصمیم گرفتم که در این تیم بمانم.

لسترسیتی این فصل باید در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند و ماندن بازیکنانی همچون واردی و ریاض محرز در این تیم برای کلودیو رانیری اهمیت زیادی داشت. واردی در پایان گفت: همه بازیکنان لسترسیتی با رانیری رابطه خوبی دارند و علاوه بر این جو خوبی در تیم وجود دارد. هم من و هم محرز می دانیم وجودمان برای لستر ضروری است. تلاش می‌کنیم تا بتوانیم خودمان را در این تیم جا بیندازیم. این فصل باید در لیگ قهرمانان اروپا بازی کنیم که برای ما و هواداران رویایی خواهد بود.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید