کاپیتان تیم فوتبال هفت نفره ایران: با شکست پرتغال فینالیست می شویم | اتاق خبر
کد خبر: 363177
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1395 - 01:11
کاپیتان تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران ابراز امیدواری کرد تیم ملی با برتری مقابل پرتغال به دیدار پایانی رقابت های انتخابی قهرمانی جهان راه پیدا کند.

اتاق خبر: تیم ایران عصر چهارشنبه و در شرایط جوی نامساعد با نتیجه شش بر صفر مقابل استرالیا به برتری رسید و به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کرد. ایران روز - پنجشنبه - با پرتغال دیدار خواهد داشت.
ملی پوشان ایران پیش از این و در مرحله گروهی دیدارهای خود را مقابل آلمان، ایرلند شمالی و استرالیا با پیروزی پشت سر گذاشته بودند.
این مسابقات با حضور 13 تیم در شهر «وجن» دانمارک در حال برگزاری است و هشت تیم موفق به اخذ مجوز حضور در رقابت های جهانی 2017 آرژانتین خواهند شد.
تیم ایران با ترکیب بابک صفری، حسین صفری، مهدی جمالی، حسین تیزبر، بهنام سهرابی، جاسم بخشی، امیر امجدیان، احسان معصوم زاده، صادق حسنی، حمید فتحی نژاد، ناصر اکبرپور، لطف الله جنگجو، محمد خراط و مسلم خزاعی با هدایت حسین صالح، سرمربی تیم ملی در این مسابقات حضور یافته است.
این مسابقات تا 16 مرداد ماه ادامه دارد.
«صادق حسنی» در گفت و گویی با پایگاه اطلاع رسانی کمیته ملی پارالمپیک در خصوص دو بازی مرحله گروهی مقابل آلمان و ایرلند شمالی گفت: بازی با آلمان نسبت به بازی با ایرلند سبک تر بود. بازی با ایرلند شمالی کمی درگیرانه بود با این حال موفق شدیم آن بازی را ببریم. بازیکنان تیم ملی ایران در بازی با ایرلند نمایش خیلی خوبی داشتند.
هافبک وسط تیم ملی فوتبال هفت نفره در ارتباط با بازی با استرالیا گفت: بازی با استرالیا نسبت به بازی ایرلند و آلمان سبک تر بود با این حال برای راهیابی به نیمه نهایی باید بازی را می بردیم. خوشبختانه موفق شدیم با یک بازی هماهنگ از سوی بچه ها در این بازی به پیروزی دست پیدا کنیم.
کاپیتان تیم فوتبال هفت نفره در خصوص بازی مرحله نیمه نهایی مقابل پرتغال گفت: حریف بعدی پرتغال است. تا الان دیداری با پرتغال نداشتیم با این حال فکر نمی کنیم تیمی باشد که بتواند ما را شکست دهد. همه تلاش خودمان را می کنیم تا با برتری مقابل این تیم راهی دیدار پایانی شویم.

منبع: ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید