زیباسازی ایستگاه های تاکسی در ورامین اجرایی می شود | اتاق خبر
کد خبر: 363252
تاریخ انتشار: 15 مرداد 1395 - 16:44
شهردار ورامین با اشاره به این نکته که ناوگان تاکسیرانی آماده خدمت رسانی به شهروندان است، گفت: زیباسازی ایستگاه های تاکسی در ورامین اجرایی می شود.

به گزارش اتاق خبر علی حیدریان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به این نکته که ناوگان تاکسیرانی در ورامین آماده خدمت رسانی به شهروندان است، اظهار داشت: ایستگاه های متعدد تاکسیرانی در نقاط مختلف شهری وجود دارد.

شهردار ورامین با تأکید بر نظارت جدی بر عملکرد رانندگان تاکسی افزود: بازرسین سازمان تاکسیرانی نیز در این ایستگاه ها حضور پیدا می کنند و نظارت لازم را بر عملکرد رانندگان انجام می دهند.

وی ادامه داد: زیباسازی ایستگاه های تاکسی در برخی نقاط شهری ورامین در دستور کار مدیریت شهری قرار گرفته و در این راستا اقداماتی در حال انجام است.

شهردار ورامین با اشاره به زیباسازی چندین ایستگاه تاکسی در نقاط مختلف شهری اضافه کرد: ایستگاه های تاکسی کهریزک و کاظم آباد از جمله ایستگاه هایی بودند که طی روزهای اخیر زیباسازی شده اند.

حیدریان ادامه داد: زیباسازی و بهبود وضعیت ایستگاه های تاکسی به منظور خدمت رسانی هر چه مطلوب تر به شهروندان از سوی مدیریت شهری دنبال می شود.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید