خروج از شکست اقتصادی با بهره گیری از تبلیغات موثر | اتاق خبر
کد خبر: 363619
تاریخ انتشار: 17 مرداد 1395 - 15:11
مدیرعامل شرکت تبلیغاتی پژهان در گفتگوی تصویری با اتاق خبر مطرح کرد:
مجموعه تبلیغاتی پژهان در طی یکسال گذشته از سازمان ها و نهاد های مختلف حدود 101 لوح وتندیس تقدیر دریافت کرده است.

اتاق خبر-گروه اقتصادی: مدیرعامل مجموعه تبلیغاتی پژهان گفت: این مجموعه در طی یکسال گذشته از سازمان ها و نهاد های مختلف حدود 101 لوح وتندیس تقدیر دریافت کرده است.

 پژمان ضیاییان در خصوص عملکرد پژهان توضیح داد: حوزه فعالیت های ما مشخصا فرودگاه های کشور است. در حال حاضر بیش از 15 فرودگاه بین المللی را تحت پوشش خود داریم و در حوزه تبلیغات به بخش های مختلف صنعت و خدمات کشور سرویس می دهییم

وی افزود: در قالب شهرهای کلان دفترهایی داریم که فعالیت ها را استمرار می دهند و دو دفتر برون مرزی داریم که در خارج از کشور تکنولوژی اجرایی ما را به زوزرسانی می کنند که بعضا در حوزه مارکتینگ هم فعالیت هایی انجام می دهند.

ضیاییان با اشاره به اینکه مجموعه پژهان به دلیل اینکه مبنای فعالیت هایش بر پایه حوزه های فرهنگی بوده است گفت: سعی کرده ایم که در همه فعالیت های اقتصادی خود در درجه اول سرویس دهی وارئه خدمات درست و بجا را مد نظر داشته باشیم و مسائل مالی را از اولویت اول و دوم خود خارج کنیم.

مدیرعامل مجموعه تبلیغاتی پژهان اظهار کرد: کارکردن در بخش خصوصی بدون وابستگی به نهادهای دیگر کاری دشوار است و مشکلات خاص خود را دارد که با لطف خداوند همه اینها را پشت سر می گذاریم.

وی گفت: فعالان اقتصادی کشور ماکه به شیوه مدرن و علمی عمل نمی کنند در شرایطی که در دوره رونق خود قرار دارندتصمیم می گیرند بخشی از درآمد اضافه خود را صرف تبلیغات کنند.

ضیاییان افزود: این درحالی است که صنعت تبلیغات مدرن، بیشتر به این نکته توجه دارد که در شرایط بحران و بروز مشکل ضرورت تبلیغات و راهکار های تبلیغاتی بیشتر است.

وی تاکید کرد: بسیاری از بنگاه ها که در مسیر نزول و ورشکستگی قرارگرفته بودند توانسته اند با نسخه های تبلیغاتی درست و معتبر به سمت احیا و موفقیت های بیشتر حرکت کردند .

مدیرعامل مجموعه تبلیغاتی پژهان در پایان گفت: ما پیشنهاد می کنیم که همه فعالان اقتصادی با توجه به موقعیتی که در آن قرار دارند از شرکت های تبلیغاتی معتبر و موفق مشاوره بگیرند و با راهکارهای مدرن فعالیت های خود را تضمین کنند.

95103ت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید