کنعانی‌زادگان محروم شد | اتاق خبر
کد خبر: 363963
تاریخ انتشار: 19 مرداد 1395 - 04:03
کمیته انضباطی فدراسیون آرای خود را در خصوص تیم‌های مختلف لیگ برتری اعلام کرد.

محمد حسین کنعانی زادگان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مسابقه دو تیم گسترش فولاد و پرسپولیس از هفته سوم ۱۶ مردادماه برگزار شد و از سوی سرپرست تیم گسترش فولاد تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور مسابقه که منجر به اخراج وی از محوطه فنی شد و مربی پرسپولیس نیز تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور مسابقه که منجر به اخراج وی از محوطه فنی صورت گرفت.

بر همین اساس کمیته انضباطی طبق ماده ۶۶ آیین نامه، حسن آذرنیا – سرپرست گسترش فولاد را به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و مبلغ ده میلیون ریال جریمه نقدی و ایگور پاناویچ – مربی پرسپولیس را به تذکر کتبی و درج در پرونده محکوم کرد. همچنین تیم گسترش فولاد به دلیل تخلفات تماشاگران مبلغ ۵۰ میلیون ریال جریمه شد.

*تذکر کتبی برای بازیکنان نفت تهران و پدیده مشهد

دیدار دو تیم نفت تهران و پدیده مشهد در ۱۶ مرداد ماه در ورزشگاه تختی در حالی برگزار شد که از سوی محمد قاضی – بازیکن نفت و وارازدت هارویان – بازیکن پدیده مشهد تخلفاتی صورت گرفت که کمیته انضباطی طبق ماده ۶۵ و ۶۶ آیین نامه هر دو بازیکن را به تذکر کتبی محکوم کرد.

 

*محرومیت و جریمه نقدی برای استقلال تهران

بازی دو تیم استقلال تهران و نفت آبادان روز ۱۵ مردادماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تهران تخلفاتی مبنی بر پرتاب ترقه در دقایق ۳۴ و ۶۷ رخ داد. براین اساس کمیته انضباطی طبق بند ۱ ماده ۷۹ با توجه به سابقه تماشاگران استقلال در پرتاب ترقه در هفته دوم این تیم را مبلغ ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. 

همچنین محمدحسین کنعانی زادگان – بازیکن استقلال به دلیل توهین و اهانت به داور مسابقه و بکارگیری از الفاظ ناشایست، طبق بند ۴ ماده ۶۶ آیین نامه بر دو جلسه محرومیت  و پرداخت  ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

آرای صادر از سوی کمیته انضباطی قطعی است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید