جای هیچ اشتباهی نیست | اتاق خبر
کد خبر: 365037
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 01:55
وریا غفوری:
مدافع تیم ملی فوتبال ایران معتقد است با شروع اردوی تیم پیش از آغاز رقابت‌های انتخابی جام جهانی جای هیچ گونه اشتباهی نیست.

وریا غفوری

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، وریا غفوری با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی فوتبال در ایتالیا،‌ اظهار کرد: همیشه اردوهای تیم ملی منظم و جدی بوده است. متاسفانه دو اردوی قبلی تیم ملی لغو شد اما حالا باید از کمترین داشته‌ها بیشترین بهره را ببریم. باید با تمرکز و آمادگی بالا به بهترین شرایط قبل از بازی با قطر برسیم چون حضور در رقابت‌های نهایی انتخابی جام جهانی یعنی رقابت با بهترین تیم‌های آسیا بر سر سهمیه مستقیم جام جهانی 2018 و همه با بهترین کیفیت پا به این مسابقات می گذارند.

وی با بیان این که در این مرحله از رقابت‌های انتخابی جام جهانی جای هیچ گونه اشتباهی نیست، گفت: باید از ابتدای مسابقات کارمان را با قدرت شروع کنیم. مطمئنا کادر فنی و بازیکنان با تلاش‌شان سعی می کنند بهترین تیم را بسازند و از آن طرف هم این امید می رود با حمایت مردم، رسانه ها و مسوولان بهترین شرایط به لحاظ پشتیبانی از تیم ملی به وجود بیاد. مطمئنا این حمایت می تواند کمک بزرگی به تیم ملی باشد.

غفوری در پاسخ به این سوال که شما به عنوان بازیکنی که بعد از جام جهانی به ترکیب تیم راه پیدا کرده‌ای چه نظری درباره مجموعه فعلی داری، خاطرنشان کرد: فوتبال ایران همیشه پر از استعداد است. تیم ملی هم بعد از جام جهانی حدود 70 درصد تغییر پیدا کرده و کادر فنی هم تلاش کرده بهترین نفرات را به اردو دعوت کند. من واقعا امیدوارم با مدیریت کارلوس کی روش و بازیهای خوب بازیکنان بتوانیم نتایج خوبی را کسب کنیم و طلسم صعود پیاپی به جام جهانی را بشکنیم.

وی درباره سرمایه گذاری بزرگ فوتبال قطر و چین و ارزیابی اش از این دو تیم نیز اظهار کرد: تمام کشورهای دنیا با سرمایه گذاری کلان سعی می‌کنند بهترین شرایط را به وجود بیاورند،‌ اما شرایط قطر و چین متفاوت‌تر هم هست. اما این موضوع نمی‌تواند از  انگیزه ما کم کند. می‌دانیم که با تلاش بیشتر و غیرت بازیکنان و کادر فنی می‌توانیم کم و کاستی احتمالی را بر طرف کنیم و نتایجی به دست بیاوریم که دل مردم شاد شود.

مدافع تیم ملی فوتبال در پایان درباره قهرمانی کیانوش رستمی و سهراب مرادی در بازیهای المپیک اظهار کرد: باید به این دو ورزشکار تبریک بگویم که باعث خوشحالی مردم شدند. می خواهم تبریک ویژه‌ای هم به کیانوش رستمی بگویم که توانست از استان کرمانشاه به نخستین مدال طلای ایران در المپیک دست یابد. امیدوارم کاروان ایران بتواند مدال‌های بیشتری در ادامه بازی‌ها کسب کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید