به ایکاردی اجازه رفتن نمی‌دهم | اتاق خبر
کد خبر: 365058
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 03:57
دی‌بوئر:
سرمربی جدید اینتر تاکید کرد به هیچ وجه اجازه خروج مائورو ایکاردی را صادر نخواهد کرد.

دي بوئر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، اینتر در نخستین بازی خود با هدایت فرانک دی‌بوئر به مصاف سلتیک اسکاتلند رفت و موفق شد در این دیدار دوستانه امیدوار کننده ظاهر شود و با دو گل به پیروزی برسد.

سرمربی هلندی جدید نرآتزوری از عملکرد شاگردانش راضی است. او بعد از بازی اظهار کرد: بیشتر از نتیجه بازی از عملکرد بازیکنان راضی هستم. در بازی‌های دوستانه مهم پیروزی نیست بلکه برای هر مربی مهم این است که بازیکنان به هماهنگی لازم برسند و تفکرات او را در میدان اجرا کنند. بازیکنان اینتر را بسیار با روحیه دیدم. همه بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.  این در حالی بود که بازی دوستانه بود.

سرمربی پیشین آژاکس ادامه داد: نظم در طول بازی وجود داشت و به نظر می رسد که بازیکنان اینتر خیلی سریع با تفکرات من آشنا شدند. دو گل به ثمر رساندیم و برنامه های تاکتیکی خود را به خوبی در میدان به نمایش گذاشتیم. مهم‌ترین دستاوردی که در این دیدار داشتیم، توازن و نظم تیمی بود. این همان چیزی است که من روی آن اصرار زیادی دارم. در دیدار نخست خود در فصل جدید سری A باید هفته آینده به مصاف کیه‌وو برویم. دیدار سختی پیش رو داریم و باید به خوبی خود را آماده کنیم.

یکی‌ از بازیکنان اینتر که خبرهای زیادی درباره جدایی او به گوش می رسد، مائورو ایکاردی است که از آرسنال و ناپولی پیشنهاد دارد. دی‌بوئر در واکنش به جدایی ایکاردی هم گفت: بدون شک او در اینتر باقی خواهد ماند. ایکاردی بازیکنی مهم برای اینتر به شمار می آید و اجازه جدایی را به او نخواهیم داد.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید