باخت دسته جمعی هوگوپوشان مدعی وزن 58- کیلوگرم! | اتاق خبر
کد خبر: 365813
تاریخ انتشار: 27 مرداد 1395 - 22:24
شروع غافلگیر کننده رقابت های تکواندوی المپیک
رقابت‌های وزن 58- کیلوگرم تکواندوی المپیک با حذف چهره‌های نامدار این دسته موجب شگفتی شد.

آخرين تمرین تیم ملی تکواندو پیش از اعزام به مسابقات جهانی ترکیه

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رقابت‌های تکواندوی المپیک با برگزاری دیدارهای مردان در وزن 58- و دیدارهای زنان در وزن  49- کیلوگرم برگزار شد اما نتایج دور مقدماتی کاملاً خلاف انتظار بود و مدعیان اصلی مدال المپیک در این وزن حذف شدند.

فرزان عاشورزاده که با رنکینگ یک مدعی اصلی مدال طلای این وزن به شمار می‌رفت برابر حریف نه چندان مطرح مراکشی مبارزه را 4-3 باخت تا نخستین شگفتی رقم بخورد.

در دیگر دیدار دور اول خسوس کابرای اسپانیایی که یکی دیگر از مدعیان این وزن بود برابر تکواندو کار چینی باخت تا دومین تکواندو کار بزرگ این وزن هم شانس مدال طلا را از دست بدهد.

شگفتی رقابت‌های تکواندو به همین جا ختم نشد و کیم تائه هیون قهرمان جهان و بازی‌های آسیایی و جدی‌ترین رقیب فرزان برابر تکواندوکار تایلندی باخت تا او نیز از سکوی اول دور بماند.

در ادامه رقابت ها محمد کتبی از بلژیک نایب قهرمان جهان (شکست در فینال جهانی روسیه برابر عاشورزاده) نیز برابر حریف استرالیایی شکست خورد تا کار برای تکواندوکاران چین و مکزیک بسیار آسان شود.

فرزان عاشورزاده که در دور اول شکست خورده باید در انتظار پیروزی حریف مراکشی برابر نماینده چین باشد که احتمال رخداد آن اندک است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید