بالوتلی یکی از بهترین بازیکنانی است که کنارش بازی کردم | اتاق خبر
کد خبر: 367792
تاریخ انتشار: 7 شهریور 1395 - 08:45
وراتی:
مارکو وراتی یکی از بهترین هم تیمی های دوران فوتبالی خود را ماریو بالوتلی عنوان کرد که هنوز بدون تیم است

ماریو بالوتلی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ماریو بالوتلی همچنان به دنبال تیم جدید است و تاکنون هیچ تیمی حاضر نشده ریسک کند و این بازیکن پرحاشیه و البته گل نزن را به خدمت بگیرد. با این حال مارکو وراتی، هافبک طراح و تکنیکی تیم ملی ایتالیا و پاری سن ژرمن به تمجید از بالوتلی پرداخت و او را یکی از بهترین هم تیمی های دوران فوتبالش معرفی کرد.

بالوتلی در دو سال اخیر در عضویت لیورپول بود که البته سال قبل را در میلان به صورت قرضی گذراند و در این مدت تنها هفت گل در ۵۱ بازی به ثمر رساند. آخرین تیم هایی که زمزمه پیوستن این بازیکن به آن شنیده شده است، تیم های نیس در فرانسه و پالرمو در ایتالیا بوده است.  

اکنون مارکو وراتی هم تیمی او به نظر به دنبال این است که برای این بازیکن بازارگرمی کند. او در نشست خبری خود با تمجید از بالوتلی گفت: حقیقتا بالوتلی بازیکنی است که وقتی در مقابل دروازه قرار می‌گیرد، اکثر موقعیت ها را به گل تبدیل می کند. او شرایط فیزیکی مناسبی دارد و یکی از بهترین بازیکنانی است که کنار او بازی کردم. به نظر من تنها ضعفی که این بازیکن دارد، مشکل ذهنی است که امیدوارم با پیوستن به نیس این مشکل او بر طرف شود و بتواند همان بازیکن گلزن قبلی تبدیل شود. در فوتبال باید به فکر بازی تیمی بود نه بازی فردی. ماریو هنوز جوان است و جا برای پیشرفت و تغییر دارد.

ماریو بالوتلی همچنین طی ۳۳ بازی برای تیم ملی ایتالیا موفق شده است ۱۳ گل به ثمر برساند ولی عملکرد ضعیف او در چند سال گذشته به قیمت غیبت او در یورو ۲۰۱۶ تمام شد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید