شاید رضاییان جانشین انصاری شود | اتاق خبر
کد خبر: 369057
تاریخ انتشار: 14 شهریور 1395 - 19:31
برانکو:
سرمربی تیم پرسپولیس درباره بازیکنان ملی‌پوش این تیم گفت: برای من مهم این است که بازیکن‌های بیشتری آماده کنم که در خدمت تیم ملی باشند.

برانکو ایوانکوویچ

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس اظهار کرد: ما یک هفته وقت داریم. ملی‌پوشان‌مان همه سر تمرین هستند. گولچ، علوان زاده و درویشی برنامه جداگانه داشتند. مصدومیت گولچ و درویشی جدی نیست اما علوان‌زاده برای بازی کردن، مشکل دارد.

وی همچنین درباره جدایی ساسان انصاری نیز گفت: من سه روز پیش با ساسان صحبت کردم و از من خواهش کرد اگر می‌تواند به خاطر مسائل شخصی از پرسپولیس برود. طبیعی است که در تیم ما رقابت زیاد است. خودش حس کرد که بهتر است از پرسپولیس برود چون بازی به او نمی‌رسید. البته من متاسفم که صبوری نکرد، اما به هر حال او بازیکن حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیر است.

برانکو همچنین درباره اینکه آیا رامین رضاییان جانشین ساسان انصاری در پرسپولیس است، گفت: رامین رضاییان بازیکن پرسپولیس است. باشگاه در اختلافی که با او در کمیته انضباطی داشت برنده شد و ساسان قطعا به خاطر رضاییان نرفت. در آینده خواهیم دید که چه کسی جای ساسان انصاری در تیم ما بازی می‌کند و شاید این بازیکن، رامین رضاییان باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا از سوی باشگاه برای پذیرفتن رامین رضاییان تحت فشار بوده است یا خیر، گفت: من متوجه سوال‌تان نمی‌شوم. باشگاه با رضاییان در کمیته انضباطی اختلافی داشت و در این دعوای حقوقی باشگاه برنده شد و در حال حاضر رضاییان بازیکن پرسپولیس است.

او همچنین درباره اینکه آیا از عملکرد بازیکن ملی‌پوش پرسپولیس در بازی ایران مقابل قطر رضایت داشت یا خیر گفت: من هیچ وقت در مورد اسم بازیکنان صحبت نمی‌کنم، چه بازیکن خودم و چه تیم‌های دیگر. اگر یادتان باشد من بعد از بازی‌های لیگ هم در مورد بازیکنان به طور مشخص نظر نمی‌دهم. حالا هم این موضوع به سرمربی تیم ملی مربوط می‌شود. برای من مهم این است که بازیکن‌های بیشتری آماده کنم که در خدمت تیم ملی باشند.

سرمربی پرسپولیس  درباره شایعات مطرح شده در برخی روزنامه‌ها مبنی بر اختلافش با علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: شما هر روز در باشگاه هستید؟ آیا دیده‌اید که من با آقای طاهری مشکلی داشته باشم؟ من دیشب خانه آقای طاهری بودم. من می‌گویم که مشکلی با آقای طاهری ندارم. چه مشکلی با آقای طاهری می‌توانم داشته باشم؟

او همچنین درباره اینکه چرا بازیکنان پرسپولیس در تمرین‌ها قلم‌بند نمی‌بندند و آیا این کار خطرناک نیست، گفت: قدم زدن در خیابان هم خطرناک است. همه چیز خطرناک است. بگذار ضربه بخورند و محکم شوند. بازی سختی در تبریز منتظرمان است و بازیکنان باید محکم و قوی شوند.

برانکو درباره اینکه  آیا این احتمال وجود ندارد که باقی بازیکنان هم از بازی کردن در تیم ناامید شوند و از پرسپولیس جدا شوند؟ گفت: بازیکنان باید این قضیه را بپذیرند که رقابت وجود دارد و انتظار داشته باشند که بازیکنان بهتر از آن‌ها هم خواهند آمد و در واقع هدف همین است که بازیکن بفهمد که پول نگرفته که حتما بیاید و بازی کند و تمرین به تمرین باید خودشان را نشان دهند مخصوصا در تیم‌های بزرگ. همیشه به دنبال بازیکنان خوب و خوب‌تر خواهیم بود و بازیکنان فعلی هم باید خودشان را نشان دهند.

وی همچنین درباره نظم حاکم بر تیمش نیز گفت: بازیکنان واقعا کارشان سخت است و همیشه تحت فشار هستند. خستگی، هوا، فشار بازی‌ها و هواداران کار را سخت می‌کند. من هم از کارشان خیلی راضی هستم. طبیعی است که بعضی وقت‌ها مقداری عصبیت به وجود می‌آید که واقعا طبیعی است و حتی خود ما گاهی اصرار می‌کنیم که مقداری خشن باشند و محکم کار کنند. حتی بعضی وقت‌ها دعوا کنند.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید