کمپانی جنگنده است و شاید به داربی برسد | اتاق خبر
کد خبر: 369223
تاریخ انتشار: 15 شهریور 1395 - 20:36
گواردیولا:
سرمربی منچسترسیتی از احتمال حضور ونسان کمپانی در داربی شهر منچستر خبر داد.

جوزپه گواردیولا ونسان کمپانی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، شنبه هفته آینده منچسترسیتی باید به اولدترافورد برود و در دیداری حساس از هفته چهارم این رقابت ها، ساعت 16:00 به وقت ایران برابر منچستریونایتد به میدان برود. سیتی در این بازی نمی تواند از حضور سرخیو آگوئرو استفاده کند. این بازیکن به دلیل محرومیت سه جلسه‌ای از همراهی تیمش محروم شده است. دیگر بازیکنی که احتمال دارد منچسترسیتی در این بازی نتواند استفاده کند، ونسان کمپانی است که به نظر می رسد به دلیل مصدومیت در این بازی به میدان نرود. البته پپ گواردیولا پیش از این بازی عنوان کرد ممکن است کمپانی به بازی برابر یونایتد برسد.

گواردیولا درباره وضعیت این بازیکن گفت: کمپانی هر روز بهتر می‌شود ولی هنوز تست خون او به شرایط ایده عال نرسیده است. تا زمانی که تست خون او به شرایط عالی نرسد، نمی‌تواند برای ما بازی کند. با این شرایط از مصدومیت احتمالی او جلوگیری خواهیم کرد. از جنگندگی کمپانی لذت می برم و واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم ولی برای اینکه او دوباره مصدوم نشود، باید به شرایط ایده‌آل و خوبی برسد. کمپانی متاسفانه در سه سال گذشته نتوانسته است خیلی برای ما بازی کند و بازی‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است. باید جلوی این روند را بگیریم چراکه کمپانی بازیکن مهم و خوبی برای ماست.

کمپانی 30 ساله فصل قبل تنها 13 بازی از ابتدا برای تیمش در لیگ برتر بازی کرد و به دلیل مصدومیت، یورو 2016 را نیز از دست داد و هنوز مراحل آمادگی خود را دنبال می‌کند. منچسترسیتی برای پرکردن خلا کمپانی، جان استونز را با 47 میلیون پوند از اورتون خریده است و در کنار نیکولاس اوتامندی قرار داده تا در قلب خط دفاعی سیتی به میدان برود. همچنین گواردیولا در بدو ورود به این تیم، الکساندر کولاروف را از دفاع کناری به دفاع مرکزی آورد.

سرمربی اسپانیایی در پایان گفت: با این حال به‌نظر گواردیولا هیچ بهانه‌ای برای شکست شاگردانش پذیرفتنی نیست. او گفت: ما هر آنچه را که برای کار کردن لازم است، در اختیار داریم. بازیکنان نمی‌توانند از چیزی شکایت کنند. شاگردانم هر چیزی را که به آنها جهت کسب آمادگی برای بازی کردن کمک کند، در اختیار دارند. بردن یا یاختن مقوله‌ای دیگر است، چون حریف می‌تواند بهتر بازی کند و برنده شود، اما اینکه بخواهیم برای شکست‌های‌مان بهانه بیاوریم، پذیرفتنی نیست. اگر آماده یا سرحال نیستیم به‌خاطر این است که به اندازه کافی کار نکرده‌ایم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید