دولت در کنار تنگناهای موجود خدمات ارزشمندی ارایه کرده است | اتاق خبر
کد خبر: 369564
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 10:32
رییس کمیسیون اصل 90:
‌رییس کمیسیون اصل 90 مجلس گفت: دولت در کنار هزینه‌های بالا و تنگناهای موجود گام‌های خوبی برای آبادانی برداشته و خدمات ارزشمندی را ارائه داده است.

اتاق خبر: ‌داوود محمدی، رئیس کمیسیون اصل 90 در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به اینکه نزدیک به 27 هزار واحد مسکن مهر در شهرک مهرگان وجود دارد، اظهار کرد: تأسیسات روبنایی و زیربنایی به‌تناسب جمعیت مستقر پیش‌بینی‌نشده است.


نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی افزود: برای رفاه حال شهروندان، این شهرک نیازمند راه‌اندازی فضاهای درمانی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی و انتظامی است.

وی با اشاره به اینکه اکنون در کمیسیون اصل 90 روند اجرای پروژه‌های مسکن مهر در سراسر کشور در حال بررسی است، تصریح کرد: مشکلات احصاء شده و در صحن علنی مجلس نیز قرائت خواهد شد.

محمدی اضافه کرد: دستگاه‌هایی که موظف هستند در این خصوص کمک کنند مشخص شده‌اند تا بتوانیم در اسرع وقت اشکالات را رفع کنیم.

وی بابیان اینکه باید قبول کنیم در مدت کوتاهی که پروژه مسکن مهر پایه‌گذاری شده، دولت نیز خدمات خوبی ارائه کرده است، خاطرنشان کرد: در این شرایط اقتصادی، هزینه‌های بالا و همچنین تنگناهایی که دولت در آن قرار داشته، گام‌های خوبی برداشته‌شده به همین سبب بهتر است همه تلاش کنیم تا این موانع برطرف شود.

رییس کمیسیون اصل 90 در پایان اضافه کرد: در وزارت راه و شهرسازی و همچنین در اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین این موضوع در حال بررسی و در دست اقدام است.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید