امسال آماده قهرمانی در لیگ هستیم | اتاق خبر
کد خبر: 370039
تاریخ انتشار: 19 شهریور 1395 - 21:10
ونگر:
سرمربی آرسنال بعد از ۱۰ سال پرورش استعدادهای جوان در تیمش عنوان کرد امسال به دنبال قهرمانی در لیگ برتر است.

آرسن ونگر

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، آرسنال بیش از ۱۰ سال است که نتوانسته قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند و در این مدت به پرورش بازیکن جوان مشغول بوده است. سرمربی فرانسوی آرسنال می‌گوید دیگر وقتش رسیده است که آرسنال برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش کند.
ونگر پیش از دیدار تیمش در هفته چهارم لیگ برتر گفت: این باتجربه‌ترین تیمی است که در این مدت هدایت آن را در اختیار داشتم. دیگر بازیکن ۱۹ یا ۲۰ ساله نداریم و همه بازیکنان ۲۴ یا ۲۷ سال سن دارند. در کل تیم خوب و باتجربه‌ای داریم. حالا می‌توانیم بگوییم این تیم مردان است که در اختیار داریم و باید نشان دهیم که قابلیت قهرمانی در لیگ برتر را داریم. حتی سالهای قبل نیز می‌گفتم که برای قهرمانی می‌توانیم تلاش کنیم ولی شرایط سنی بازیکنان در خیلی از مواقع این اجازه را نداد ولی حالا به نظرم بهترین زمان ممکن برای قهرمانی در لیگ برتر است و به نظرم آماده هستیم تا امسال به این مهم برسیم.
آرسنال در هفته چهارم لیگ برتر باید برابر ساوتهمپتون به میدان برود. توپچی‌های لندن تاکنون ۴ امتیاز از ۳ دیدار خود به دست آوردند که حاصل یک برد برابر واتفورد سیتی، توقف برابر لسترسیتی و شکست برابر لیورپول بوده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید