مطمئنم رونالدو به رکورد 100 گل می‌رسد | اتاق خبر
کد خبر: 370475
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 10:24
زیدان:
سرمربی رئال مادرید از رسیدن مهاجم پرتغالی‌اش به رکورد 100 گل اطمینان دارد.

زین الدین زیدان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، رئال مادرید در هفته سوم لالیگا شنبه شب 5 بر 2 اوساسونا را شکست داد. کریستیانو رونالدو، دنیلو، په په، سرخیو راموس و لوکاموریچ برای مادرید گلزنی کردند. زین الدین زیدان پس از این برد گفت: امروز از وجود  رونالدو و کریم بنزما برای نخستین بار بهره بردیم. بازی های زیادی در پیش داریم و بازیکنان مهمی در اختیار داریم. باید به این روند ادامه و سعی کرد بهترین نمایش را در هر بازی ارائه داد.

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: بر گلزنی از روی ضربات آزاد تمرین کردیم چون در فوتبال اهمیت زیادی دارند و می توانند بازی را باز کنند. بازیکنان سر زن خوبی داریم. مهم پیروزی است.


سرمربی فرانسوی از موردیچ تمجید کرد و گفت: می دانیم چه بازیکنی است. نیاز به اطلاعات زیادی نیست. از عملکرد او خشنودم نه تنها در بازی امروز بلکه در بازی های گذشته نیز برای تیم خوب کار کرده است.

زیدان درباره بنزما گفت: او را در شرایط خوبی می بینم. دیشب پشت سر آلوارو موراتا بازی کرد. از عملکردش راضی بودم. چهارشنبه برای بازی آماده است. برابر اوساسونا 30 دقیقه بازی کرد. خوشحالم می بینم در پست متفاوتی بازی کرد. همیشه وقتی صاحب توپ می شود اتفاقات جدیدی در بازی رخ می دهد. همه بازیکنان چنین ویژگی را ندارند. او همیشه زمانی که توپ را در اختیار دارد خطرساز است.

رونالدو پس از دو ماه پا به توپ شد و نخستین بازی اش را برای مادرید در این فصل انجام داد. سرمربی سفیدپوشان در این باره اظهار کرد: از حضورش در زمین لذت می برم. دوست دارم همیشه او را در اختیار داشته باشم. امروز یک ساعت بازی کرد. باید ببینیم چهارشنبه چه مدت می تواند بازی کند. هفت بازی در 21 روز پیش رو داریم. امیدوارم گل های زیادی به ثمر برساند. همه رکوردها یک به یک بشکند مطمئن هستم به 100 گل خواهد رسید. همیشه خطرناک است و به خوبی در پنج دقیقه ابتدایی بازی گلزنی می کند. این موضوع بر روند بازی تاثیر گذار است.
انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید