هفت ورزشکار کردستانی به اردوی تیم های ملی دعوت شدند | اتاق خبر
کد خبر: 371145
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1395 - 16:32
ورزشکاران کردستانی در رشته های والیبال، تنیس روی میز و فوتبال به اردوی های آمادگی تیم ملی دعوت شدند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، مهران بخشنده، مهرداد نظری، احسان احمدی، آرمین قادرپور، مهران سیفی ۵ والیبالیست کردستانی به مرحله اول اردوی تیم ملی نوجوانان کشور فراخوانده شدند.

در این مرحله از اردو ۱۸۲ والیبالیست منتخب سراسر کشور از سوی سرمربی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شدند و در زمان های مشخص تمرینات خود را انجام خواهند داد.

مهران بخشنده از بیجار، احسان احمدی از سنندج ، مهرداد نظری و مهران سیفی از قروه و آرمین قادرپور از سروآباد ۵ والیبالیست کردستانی هستند که در این مرحله از اردو حضور دارند.

متین حیدری پینگ پنگ باز کردستانی به تایلند اعزام شد

متین حیدری پینگ پنگ باز کردستانی همراه با اعضای تیم‌های تنیس روی میز نوجوانان و جوانان کشورمان دختر و پسر کشور برای شرکت در رقابت های قهرمانی آسیا راهی تایلند شد.

این پیکارها در دو رده سنی نوجوانان و جوانان و در ۱۱ بخش تیمی، انفرادی و دونفره برگزار می شود که از صبح روز جمعه ۲۶ شهریورماه نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان خود می روند .

این پینگ‌پنگ‌باز کردستانی عضو ثابت تیم ملی جوانان کشور می باشد و تاکنون عناوین مختلف رقابت های بین المللی را در کارنامه ورزشی خود دارد.

فوتبالیست کامیارانی به اردوی تیم ملی نونهالان دختر کشور دعوت شد

آیدا ابراهیمی بانوی فوتبالیست کامیارانی از سوی کادر فنی فدراسیون به اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال نونهالان دختر زیر ۱۴ سال کشور در تهران دعوت شد.

بر اساس این گزارش، آیدا ابراهیمی بانوی فوتبالیست کامیارانی از سوی سر مربی تیم ملی نونهالان کشور جهت آمادگی بیشتر به این مرحله اردوی آماده سازی فرا خوانده شده است.

دعوت شدگان به اردوی آماده سازی تیم ملی تمرینات خود را از روز جمعه ۲۶  شهریورماه زیر نظر معصومه جهانچی، سرمربی تیم ملی پیگیری می کنند

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید