هیچ بیگانه‌ای نباید در خلیج فارس حضور داشته باشد | اتاق خبر
کد خبر: 371932
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1395 - 23:25
دریادارتنگسیری
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه پیام این رژه پیام حضور معنادار جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس است، گفت: ما خلیج فارس را خانه خود می دانیم و معتقدیم هیچ بیگانه‌ای نباید در این خلیج فارس حضور داشته باشد.

اتاق خبر: دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در حاشیه مراسم رژه نیروهای مسلح در بندرعباس با بیان اینکه پیام این رژه پیام حضور معنادار جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس است، گفت: دشمنان ما از هزاران مایل دورتر به این منطقه می‌آیند و خرج می‌کنند و رزمایش برگزار می‌کنند و ما این پیام را به آنها می‌دهیم که دست از چنین برنامه‌هایی بردارند.

وی تصریح کرد: ما به دنبال آشوب در منطقه نیستیم و بلکه می‌خواهیم امنیت را برقرار کنیم و رزمایش‌های مشترک با کشورهای منطقه  می‌تواند این وحدت و امنیت در خلیج فارس را برقرار کند.

 تنگسیری از برقراری امنیت کامل در خلیج فارس را مأموریت ویژه نیروی دریایی سپاه عنوان کرد و گفت: امروز به لطف خدا تمامی شناورها و تجهیزات نظامی در داخل تولید می‌شود و ما موشک‌های با برد بیش از 300 کیلومتر را در داخل تولید می‌کنیم.

وی در پایان با تأکید بر افزایش توان دفاعی کشور و به خصوص نیروی دریایی سپاه اظهار داشت: ما در این منطقه دوبار آمریکایی‌ها را، دوبار انگلیسی‌ها یک بار کانادایی‌ها و یک بار نیز استرالیایی‌ها را بازداشت کرده‌ایم و این نشان‌دهنده اقتدار و توان دفاعی سپاه پاسداران است.

منبع: ایسنا

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید