برگزاری نخستین نمایشگاه نمای ساختمان در منطقه ١٣ | اتاق خبر
کد خبر: 372219
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 09:36
مدیر کل معماری و ساختمان شهرداری تهران خبر داد
مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران از آغاز برگزاری سلسله نشست های نما در سطح مناطق ٢٢گانه شهر تهران خبر داد و گفت: نمایشگاه نماهای برگزیده کمیته های نما در کنار این سلسله نشست ها در سطح مناطق برپا می شود.

نمای ساختمان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سهیلا صادق زاده اظهار کرد: کمیته های نما از نیمه دوم سال ٩٣در حالی در سطح مناطق برگزار شده است که فرصتی فراهم کرد تا افراد آکادمیک از سطح دانشگاه در کنار مسولان اجرایی در شهرداری و حوزه نظارت شورای شهر دور میز تصمیم گیری جمع شوند و حاصل برگزاری این نشست دست یابی به ضوابط ،مقررات و حتی نماهای برگزیده در سطح تهران شد.
مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران افزود:بدین ترتیب با توجه به دستاوردهای این جلسات پراکنده مصمم شدیم تا سلسله نشست های کمیته نما را به طور منظم و با حضور ٤٤تن از اساتید دانشگاهی،دبیران کمیته نما و طراحان در سطح مناطق برگزار کنیم و علاوه بر ارائه اصول و معیارهای ارزیابی طرح ها فرصتی شود تا دست اندرکاران حوزه ساخت و ساز نیز با مسایل نما و دغدغه های موجود در آن آشنا شوند.
وی ابراز امیدواری کرد که سلسله نشست های نما با حضور مالکان ، سازندگان، طراحان و حتی فروشندگان مصالح ماهانه در سطح هر منطقه برگزار شود و طرح های برگزیده کمیته های نمای منتخب در دو سال گذشته در قالب نمایشگاه در معرض دید شرکت کنندگان قرار گیرد.
صادق زاده اظهار کرد: نخستین نشست از سلسله نشست های کمیته نما با برپایی نمایشگاه آثار 4 مهرماه در منطقه ١٣ برگزار می شود و امیدواریم این نشست با استقبال شهروندان همراه باشد.
بر اساس گزارش سایت تهران سما، مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران اعلام کرد:هدف از برگزاری این نمایشگاه نمایش آثار برتر نما و آشنایی با شیوه ها و معیارها و اصول مور نظر معماری بومی است.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید