توقف تولید گلف فولکس واگن در پی مشکلات فنی | اتاق خبر
کد خبر: 372230
تاریخ انتشار: 3 مهر 1395 - 11:18
تولید هاچ بک گلف در کارخانه فولکس واگن در وولفسبورگ آلمان به دلیل مشکلات فنی یک دستگاه پرس، از روز جمعه به مدت سه روز متوقف خواهد شد.
به گزارش اتاق خبر به نقل از  ایسنا، فولکس واگن اعلام کرد مونتاژ خودروی پرفروش گلف در بزرگترین کارخانه این شرکت روزهای جمعه، دوشنبه و سه‌شنبه به دلیل شکسته شدن یک میله پیستون در موتور دستگاه پرس متوقف خواهد شد.
 
این خودروساز آلمانی در بیانیه‌ای اعلام کرد به دلیل این مشکل فنی، قطعات جانبی برای تولید بدنه در قسمت پایین دستی ساخت خودرو با کمبود مواجه است.
 
کارکنان کارخانه وولفسبورگ که ۶۰۰ هزار نفر در آن کار می‌کنند و روزانه حداکثر ۳۸۰۰ دستگاه خودرو تولید می‌کنند، از این مشکل باخبر شده‌اند، اما هنوز معلوم نیست شیفتهای کاری از دست رفته چگونه جبران خواهند شد.
 
اختلال اخیر در تولید، ضربه جدیدی به فعالیتهای فولکس واگن وارد می‌کند. این خودروساز یک ماه قبل به دلیل اختلاف با دو تامین کننده قطعه، ناچار شده بود بخشی از تولید در کارخانه وولفسبورگ و سایر پایگاههای تولید آلمانی خود را متوقف کند.
 
بر اساس گزارش رویترز، فولکس واگن در تلاش برای بهبود وجه مخدوش شده خود پس از رسوایی تقلب در تستهای آلایندگی دیزلی و تامین میلیاردها دلار هزینه خسارت، جریمه و اصلاح خودروهای آلاینده است.
 
94105
نظرات
ADS
ADS
پربازدید