سه بازیکن خارجی زیر ذره بین دایی | اتاق خبر
کد خبر: 372375
تاریخ انتشار: 4 مهر 1395 - 15:12
باشگاه نفت تهران از دو دروازه بان و یک هافبک جهت شرکت در تمرین‌های تیم دعوت به عمل آورده است.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و نفت تهران

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم نفت تهران که پیش از فصل به دنبال جذب چند بازیکن بود در این کار  موفق نشد و چند بازیکن خارجی دیگر در روزهای آینده زیر ذره بین علی دایی قرار می‌گیرند.

حسین قدوسی ، مدیر روابط عمومی باشگاه در این رابطه گفت‌: دو دروازه‌بان از برزیل و یونان به همراه یک هافبک کروات در روزهای آینده در تمرینات تیم حاضر می‌شوند و علی دایی نظرش را درباره آنها اعلام می‌کند. در گذشته نیز چهار بازیکن خارجی برای پیوستن به نفت در تمرینات حضور پیدا کرده بودند که مورد موافقت سرمربی تیم قرار نگرفتند.

همچنین باشگاه نفت تهران امروز (شنبه) ویدیوی صحنه های مشکوک بازی‌های اخیرش را به کمیته‌ داوران ارسال کرد تا  به آنها رسیدگی شود.

قدوسی در این باره نیز توضیح داد: دو پنالتی‌ در بازی با استقلال، یک پنالتی‌ در بازی با پیکان و دو پنالتی‌ در بازی با ماشین سازی تبریز برای ما گرفته نشده است. به همین دلیل صحنه های این بازی را به کمیته‌ داوران ارسال کردیم و خواهان توضیح قانع کننده در این باره هستیم.

تیم فوتبال نفت تهران بعد از سه روز تعطیلی از فردا (یکشنبه) تمریناتش را از سر می‌گیرد و پنجشنبه در جام حذفی به مصاف تیم مهرگان خواهد رفت.

این تیم دانشگر را به دلیل مصدومیت تا یک ماه آینده در اختیار نخواهد داشت، اما تلاش کادر پزشکی نفت این است تا این بازیکن به دیدار با پرسپولیس برسد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید