تبعیض نژادی در مدرسه من را قوی‌تر کرد | اتاق خبر
کد خبر: 372848
تاریخ انتشار: 6 مهر 1395 - 08:42
لویس همیلتون:
قهرمان مسابقات فرمول یک در مسابقه اخیر خود درباره این که چه طور تبعیض نژادی در زمان مدرسه او را قوی‌تر کرده است صحبت کرد.

به‌ گزارش اتاق خبر، به نقل از ‌ایسنا، لوییس همیلتون اعلام کرد خشونت نسبت به او در مدرسه و تبعیض نژادی در آن زمان باعث شد که او قدرتمندتر و موفق‌تر باشد.

همیلتون در این‌باره گفت: در جایی که من بزرگ شدم، تبعض نژادی زیاد بود. در مدرسه، مورد خشونت واقع می شدم. این مساله من را تشویق و مرا سرسختتر کرد. پدرم همیشه می‌گفت‌ بگذار عملکردت بلندتر از هر چیز دیگر حرف بزند. تو نباید چیزی به آن آدم‌ها بگویی. معلم‌هایی داشتم که به من می گفتند تو نمی توانی راننده مسابقه شوی. هنگامی که برای اولین بار به مسابقات کارتینگ رفتم، تنها خانواده‌ سیاه پوست آنجا بودیم. همه به ما نگاه می‌کردند. انگار با نگاه‌شان می گفتند که این ها این جا چه کار می‌کنند.

همیلتون در صحبت‌های خود اظهار کرد که به او گفته شده بود در مورد مساله تبعیض نژادی صحبت نکند زیرا ممکن است طرفداران و اسپانسرها از این مسابقه ناراحت شوند. با وجود این او تصمیم گرفته است صادقانه درباره این مشکل صحبت کنند.

او در این باره نیز گفت: مدت زیادی است که در این ورزش هستم. تبعیض نژادی همیشه مشکل بزرگی بود. فکر می‌کنم به سنی رسیدم که دیگر نیازی به تایید و اعتبار دیگران نداشته باشم. قلبم را می شناسم. می دانم چقدر باید سخت کار کنم. ارزش هایم را می دانم. می دانم که چه کسی هستم و از زندگی نیز لذت می برم.

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید