پانادیچ: از نظر برانکو، رادوشوویچ بهترین بازیکن زمین بود | اتاق خبر
کد خبر: 373668
تاریخ انتشار: 11 مهر 1395 - 16:45
می‌خواستیم قهرمان جام حذفی شویم
مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس می‌گوید این تیم هدفش قهرمانی در جام حذفی بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ایگور پانادیچ درباره شکست پرسپولیس مقابل قشقایی شیراز صحبت کرد. او معتقد است پرسپولیس در مقابل قشقایی شیراز بازی خوبی را به نمایش گذاشت، اما نتوانست گلزنی کند. البته او در اظهار نظری جالب هم گفت‌: می‌خواستیم قهرمان جام حذفی شویم. 

در ادامه گفت‌وگوی ایگور پانادیچ را می‌خوانید: 

* روز گذشته پرسپولیس در چارچوب مسابقات جام حذفی مقابل قشقایی شیراز شکست خورد و از دور این مسابقات کنار رفت. نظر شما درباره این بازی چیست؟

ما بازی خوبی را انجام دادیم، اما نتوانستیم در این بازی گلزنی کنیم. جام حذفی همیشه خطرناک بوده است. ما هم این موضوع را می دانستیم.

* آیا بازیکنان از نظر بدنی به طور کامل برای این مسابقه آماده بودند؟

ما هر روز بهترین تمرین را در سطح حرفه‌ای انجام می‌دهیم. برای این بازی هم مثل بازی‌های مهم لیگ خودمان را آماده کرده بودیم، ولی در این بازی بدشانس بودیم. 

* هواداران پرسپولیس از این باخت خیلی ناراحت شدند، زیرا تیم‌شان از جام حذفی کنار رفت.

بله. این موضوع را می دانم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و همیشه به دنبال این است که به بالاترین مراحل صعود کند. ما هم روز گذشته تمام تلاشمان را انجام دادیم، اما نتوانستیم به پیروزی برسیم. 

* آیا برانکو و همین طور کادرفنی تیم برنامه‌ای برای قهرمانی در جام حذفی داشت؟

بله. ما از ابتدا برای قهرمانی در جام حذفی برنامه‌ داشتیم و می‌خواستیم جام قهرمانی را کسب کنیم. برای این موضوع هم تمام تلاشمان را انجام دادیم، اما متاسفانه نشد.

* آیا بعد از بازی با برانکو درباره این شکست صحبت کردید؟

متاسفانه بعد از بازی شرایط نامطلوب بود و برانکو هم از این نتیجه‌ به دست آمده عصبانی بود و به همین دلیل نتوانستیم با هم صحبتی داشته باشیم.

* خیلی‌ها شکست پرسپولیس مقابل قشقایی را به خاطر عملکرد رادوشوویچ می دانند. نظر شما درباره عملکرد این دروازه‌بان چیست؟

او در طول بازی عملکرد بسیار خوبی داشت.  شاید خیلی‌ها عملکرد او را در ضربات پنالتی‌ بسنجند، اما من عملکردش را در طول بازی می بینم. به اعتقاد من او کاملا خوب بازی کرد و حتی یک موقعیت تک به تک را از حریف گرفت. 

* آیا قبول دارید که سطح فنی بیرانوند فاصله زیادی با راداشوویچ دارد؟ 

بله. بیرانوند گلر تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران است، اما این دو بازیکن با یکدیگر قابل قیاس نیستند. شاید بگویید اگر بیرانوند بود این بازی را می بردید اما من می‌خواهم بگویم که این فقط یک حدس است. الان برانکو در کنار من نشسته است و به شما پیغام می‌دهد بنویسید از نظر او رادوشوویچ بهترین بازیکن زمین بود.


انتهای پیام /

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید