آغاز داخلی‌ سازی۴۰ درصدی قطعات خودروهای پژو | اتاق خبر
کد خبر: 373748
تاریخ انتشار: 11 مهر 1395 - 11:13
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از آغاز تولید قطعات خودروهای جدید پژو در ایران با ۴۹ درصد ساخت داخل خبر داد و گفت: در اجرای قرارداد با این خودروساز فرانسوی هیچ تاخیری نداریم.

به گزارش اتاق خبر محسن صالحی‌نیا در گفتگو با  مهر گفت: تا این لحظه کار اجرای قرارداد ایران با شرکت فرانسوی پژو طبق برنامه پیش رفته و در اجرای قرارداد هیچگونه تاخیری نداریم، به این معنا که در حال حاضر، سایتی که برای تولید خودروهای جدید این کمپانی تجهیز شده، ۵۲ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و بر اساس برنامه زمان‌بندی که وجود دارد، قرار است اواخر بهمن ماه تولید خودروهای مشترک آغاز شده و در اسفندماه به بازار عرضه شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: در برنامه اولیه قرار است که تولید خودروی پژو ۱۰۰۸ در ایران آغاز شود. در این میان کار داخلی‌سازی برای قطعات این خودرو، با ۴۰ درصد آغاز خواهد شد و این طبق برنامه‌ای است که از ابتدا طراحی شده بود، این در شرایطی است که ممکن است برای ۸ تا ۱۰ خودروی اولیه تولیدی، کار داخلی سازی قطعات با ۲۰ درصد پیش رود.

به گزارش مهر، منصور معظمی، معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان گسترش چندی پیش در پاسخ به خبرنگار مهر اعلام کرده بود که کار داخلی‌سازی خودروهای جدید خارجی که در قالب جوینت ونچر تولید خواهند شد، با ۲۰ درصد آغاز می‌شود.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
facenik.ir
| |
2016-10-02 11:30:44
ممنون از سایت خوبتون
با اجازتون با ذکر منبع برخی از مطالبتون رو در facenik.ir کپی میکنم
باتشکر
ADS
ADS
پربازدید