23 روز جادویی برای اتلتیکو مادرید | اتاق خبر
کد خبر: 374085
تاریخ انتشار: 13 مهر 1395 - 11:32
اتلتیکو مادرید در هفته‌های اخیر روند فوق العاده‌ای را سپری کرده و تبدیل به یکی از بهترین تیم‌های اروپا شده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دوباره فیفا دی از راه رسیده است و لیگ‌های اروپایی برای چند روز تعطیل خواهند بود. یک ماه پیش که لیگ‌های اروپایی به این علت متوقف شده بودند، اتلتیکو مادرید در شرایط متفاوتی قرار داشت. قرمز و سفیدپوشان در دو هفته نخست برابر تیم‌های لگانس و آلاوس مساوی شدند.

آنتوان گریزمان نسبت به دومین تساوی پیاپی واکنش نشان داد. مهاجم فرانسوی اتلتیکو گفت: «اگر با این روند ادامه بدهیم، باید برای سقوط نکردن تلاش کنیم.» به نظر می‌رسید این سخنان روی تیم تاثیر گذاشت چون قرمز و سفیدپوشان 23 روز فوق‌العاده را پشت سر گذاشتند و در این مدت 6 پیروزی و یک تساوی به دست آوردند، 15 بار دروازه حریفان را باز کردند و تنها یک گل دریافت کردند.

همه چیز از بالائیدوس شروع شد؛ جایی که اتلتیکو برابر سلتاویگو قرار گرفت و پس از یک نیمه بدون گل، چهار بار دروازه میزبان را باز کرد. گریزمان با دو گل، تاثیرگذارترین بازیکن زمین بود. سپس تیم مادریدی یک بر صفر آیندهوون را در لیگ قهرمان اروپا شکست داد. در ادامه اسپورتینگ خیخون را با پنج گل شکست داد و در تنها بازی که با تساوی به پایان رسید، برابر بارسلونا در نوکمپ یک بر یک متوقف شد. اتلتیکو برابر دپورتیوو لاکرونیا یک بر صفر پیروز شد و سپس با اقتدار و با تک گل یانیک کاراسکو، بایرن مونیخ را در لیگ قهرمانان شکست داد. در نهایت دیروز برابر والنسیا در مستایا قرار گرفت و در 50 سالگی ورزشگاه ویسنته کالدرون، با دو گل میزبانش را پشت سر گذاشت.

با وجود اینکه مادریدی‌ها حریفان سختی (آیندهوون، بایرن مونیخ، بارسلونا، والنسیا و سلتاویگو) را پیش رو داشتند اما توانستند برابر این تیم‌ها امتیاز کسب کنند. برتری تیم سیمئونه باعث شد در نهایت در پایان هفته هفتم، صدرنشین شود. اتلتیکو تنها صدر جدول را به خود ا ختصاص نداده است بلکه برترین گلزن لالیگا نیز به این تیم تعلق دارد. گریزمان با 6 گل بالاتر از دیگر بازیکنان قرار دارد. همچنین یان اوبلاک با دریافت دو گل، کمترین گل را در میان دیگر دروازه‌بان‌های لالیگا دریافت کرده است. او در لیگ قهرمانان اروپا هنوز دروازه‌اش باز نشده است. برتری مادریدی‌ها در لیگ قهرمانان نیز دیده می‌شود. آن‌ها در دو بازی خود پیروز شدند و در صدر گروه سخت خود قرار دارند.

اتلتیکو پس از فیفا دی، 6 بازی را در 22 روز انجام خواهد داد و برابر تیم‌های گرانادا، روستوف (دیدار رفت لیگ قهرمانان)، سویا، مالاگا، روستوف (دیدار برگشت لیگ قهرمانان) و رئال سوسیداد قرار خواهد گرفت. باید دید اتلتیکو می‌تواند دوباره 23 روز فوق‌العاده را سپری کند یا نه.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید