از کار کردن با ژوزه مورینیو لذت می‌برم | اتاق خبر
کد خبر: 374653
تاریخ انتشار: 16 مهر 1395 - 07:59
بلیند:
ستاره هلندی منچستریونایتد تاکید کرد تفکرات سرمربی پرتغالی تیمش را دوست دارد و از کار کردن با این مربی بزرگ لذت می برد.

دالی بلیند

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یکی از بازیکنان منچستریونایتد که در دوران ژوزه مورینیو عملکرد خوبی داشته دالی بلیند است. این بازیکن هلندی به ستایش از ژوزه مورینیو پرداخت و گفت: احساس می کنم در جناح چپ بهتر بازی می کنم و می توانم بازیکنی موثر برای منچستریونایتد باشم. مشکلی با بازی کردن در قلب خط دفاعی هم ندارم. توان بازی کردن در این دو پست را دارم و هر تصمیمی که سرمربی تیم بگیرد، آن را قبول خواهم کرد.

ستاره تیم ملی فوتبال هلند در جام جهانی 2014 برزیل ادامه داد: به خوبی با تفکرات مورینیو آشنا شدم. می دانم او از من چه می خواهد و این موضوع کارم را آسان کرده است. تفکرات مورینیو را دوست دارم. او مربی بزرگی است و چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتم. از کار کردن با مورینیو لذت می برم و می خواهم چیزهای بیشتری از او یاد بگیرم.

بلیند در پایان سخنانش نیز گفت: هر مربی سبک خاص خودش را دارد. تفاوت اصلی بین مربیان در تفکر آنهاست. شیوه مورینیو را دوست دارم و بسیار خوشحالم که با چنین مربی بزرگی کار می کنم. اطمینان دارم با او می توانیم روزهای خوبی را تجربه کنیم.

منچستریونایتد شروعی توفانی در فصل جدید رقابت های لیگ برتر انگلیس داشت. این تیم در سه بازی نخست خود به پیروزی رسید اما به یکباره افت کرد و از چهار دیدار اخیر خود تنها چهار امتیاز کسب کرده است. همین موضوع باعث شده تا فاصله این تیم با صدر جدول رده بندی زیاد شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید