محمدزاده جانشین نورزاد در شرکت ساخت شد | اتاق خبر
کد خبر: 375361
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 12:38
وزیر راه و شهرسازی طی حکمی سعید محمدزاده را به سمت مدیرعامل جدید شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور منصوب‌ کرد.

اتاق خبر: عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی سعید محمدزاده را به سمت مدیرعامل جدید شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور منصوب‌ کرد.

متن حکم عباس آخوندی، وزیر راه و شهرسازی بدین شرح است.

جناب آقای سعید محمدزاده

سلام‌علیکم

نظر به تعهد و تجارب ارزنده جناب‌عالی و با توجه به ماده ۱۹ اساسنامه شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور به موجب این حکم به سمت معاون وزیر و مدیرعامل شرکت منصوب می‌شوید. ضمنا لازم می‌دانم از زحمات و مساعی برادر ارجمند جناب آقای دکتر علی نورزاد در دوره تصدی مسئولیت فوق تشکر و قدردانی نمایم. از خدای بزرگ برای شما آرزوی توفیق دارم.

سه شنبه هفته گذشته، علی نورزاد از سمت خود استعفا داد و وزیر راه و شهرسازی هم با استعفای معاون خود موافقت کرد. پیش از این قرار بود، نورزاد به سمت مدیرعاملی سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شود که به هر دلیلی این جابه جایی بین مدیران آخوندی انجام نشد.

حال با استعفای نورزاد، سعید محمد زاده که پیش از این معاون فنی شرکت راه آهن بود، به سمت مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل منصوب شده است و از امروز کار خود را در این معاونت وزارت راه و شهرسازی شروع کرده است.  

در حال حاضر چند پروژه ملی از جمله اتمام ساخت قطعه یک آزادراه تهران- شمال ، اتمام ساخت یک قطعه از آزادراه حرم تا حرم، بهره برداری از خط آهن قزوین - رشت تا بهار سال آینده، دو بانده کردن محور هراز تا پایان امسال و اتصال فرودگاه امام به شبکه ریلی در دستور کار این معاونت است.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید