به آینده بازیکنان جوانم خوش بینم | اتاق خبر
کد خبر: 375468
تاریخ انتشار: 20 مهر 1395 - 18:41
سرمربی ایتالیا:
جامپیرو ونتورا می‌گوید نسبت به آینده بازیکنان جوان تیمش خوش‌بین است.

ونتورا

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا یکشنبه در آغاز دور سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا، در خانه مقدونیه به میدان رفت  ولی تا ‌دقیقه پایانی برای کسب پیروزی جنگید و در نهایت موفق شد با نتیجه‌ سه بر دو حریف خود را شکست دهد تا به بردی ارزشمند دست یابد.

جامپیرو ونتورا، بعد از پایان مسابقه در نشست خبری خود گفت‌:  تقریبا 90 درصد اشتباه‌هایی که در این بازی داشتیم به کم بودن تجربه بازیکنان تیم بر می‌گردد. خودمان این بازی را برای خودمان سخت کردیم. می‌توانستیم در همان نیمه نخست کار حریف را تمام کنیم،  ولی متاسفانه کمبود تجربه باعث شد نتوانیم به آنچه که می‌خواهیم در این مسابقه دست یابیم، اما رفته رفته توانستیم بر بازی مسلط شویم. ایتالیا ترکیبی از بازیکنان جوانی است که به تازگی به تیم‌ ‌ملی دعوت شده‌اند و قطعا باید صبر و حوصله داشت تا تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا بهترین نمایش خود را ارائه کند. ایتالیا در ابتدا و آغاز کار است و مطمئنا در آینده بازیکنان ما بهتر از آن چیزی خواهند شد که فعلا هستند.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا در ادامه گفته‌های خود، اظهار کرد:  این که توانستیم شکست را با پیروزی عوض کنیم، برای من ارزشمند است. 10 – 15 ‌دقیقه از زمان مسابقه بازیکنانم کاملا گیج بودند و نمی دانستند که به دنبال چه هستند،  ولی به راه خود ادامه دادند و با اتحاد و همبستگی توانستیم تا پایان مسابقه برای کسب برد تلاش کنیم و به سه امتیاز این مسابقه نیز دست یابیم. این بازی به من نشان داد که ایتالیا قابلیت این را دارد تا به افتخارات بزرگی دست یابد. من به آینده این جوانان خوش بین هستم و مطمئن هستم که با کمی صبر و حوصله ایتالیا به مانند گذشته تیم قدرتمندی خواهد شد و برای کسب افتخارات بزرگ تلاش خواهد کرد. 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید