Performancing Metrics

می‌خواستیم قهرمان شویم اما نشد | اتاق خبر
کد خبر: 376088
تاریخ انتشار: 26 مهر 1395 - 21:11
سنتر پتروشیمی:
مهدی اسماعیلی نخستین مقام آسیایی تیم بسکتبال پتروشیمی را به هواداران تیم تقدیم کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بسکتبالیست تیم پتروشیمی ایران بعد از کسب مقام سوم این تیم در باشگاه‌های آسیا، اظهار کرد: من در خیلی از دوره های این رقابتها شرکت کرده ام و واقعا جام بیست و پنجم بسیار سخت تر از هر دوره دیگری بوده است. شاید یکی در ایران است و بدون مشاهده این رقابت‌ها  بگوید این مسابقات آسان بوده، ولی تاکید میکنم تیم‌هایی بودند که به اندازه کل هزینه تیم ما بابت خرید بازیکن خارجی شان هزینه کرده اند.

اسماعیلی ادامه داد: ما زحمتمان را کشیدیم و می خواستیم قهرمان شویم، اما نشد. هر چند قبول دارم در نیمه نهایی بازیکنان اشتباهاتی داشتند اما امیدوارم این اشتباهات برای پتروشیمی دیگر در هیچ رویدادی تکرار نشود. به هر حال اولین حضور پتروشیمی و کسب مقام سومی خوب بود. امیدوارم باشگاه این مقام را از ما بپذیرد و بدانند که همه بازیکنان و کادر فنی تمام توانشان را گذاشتند.

او همچنین تاکید کرد: این مقام را تقدیم می کنم به تمام ماهشهری ها و خوزستانی های عزیز که قلبشان پیش ما بوده و دعایمان کردند. مطمئنم اگر سال دیگر پتروشیمی در این جام شرکت کند با تجربه ای که بدست آورده است سومی در کار نیست و قهرمان می شود.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید