بذرافشان قصه یک «مرد» را به تصویر می‌کشد | اتاق خبر
کد خبر: 377171
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 06:23
این مجموعه درباره معضلات اجتماعی است و حاشیه‌نشینی، مهاجرت، تکدی‌گری و ... از جمله قصه‌های آن است. ماجراهای «مرد» در چند زمان متفاوت می‌گذرد و شکست‌های زمانی بسیار جذابی در آن وجود داشته و قصه در چند زمان مختلف روایت می‌شود.

به گزارش اتاق خبر، محمد هاشمیاصل تهیه کننده تلویزیون گفت:داستان‌های مجموعه «مرد» را علیرضا بذرافشان و سارا خسروآبادی می‌نویسند و تا به‌ امروز حدود 20 قسمت از آن نوشته شده است.

وی ادامه داد: موضوع این مجموعه درباره معضلات اجتماعی است و حاشیه‌نشینی، مهاجرت، تکدی‌گری و ... از جمله قصه‌های آن است. ماجراهای «مرد» در چند زمان متفاوت می‌گذرد و شکست‌های زمانی بسیار جذابی در آن وجود داشته و قصه در چند زمان مختلف روایت می‌شود.

هاشمی اصل اظهارداشت:طبق پیش‌بینی‌های انجام شده در هر قسمت یک سوال بر پایه موضوع مطرح شده عنوان می‌شود و در پایان به آن سوال پاسخ داده می‌شود. 

این تهیه کننده با اشاره به زمان کلید خوردن سریال «مرد» عنوان داشت: فعلا که آقای بذرافشان مشغول کار روی سریال «بی‌نمک» است، به محض تمام شدن این پروژه کار ساخت «مرد» شروع می‌شود و فکر می‌کنم در بهمن و اسفند پیش تولید آغاز شده و در فروردین ماه آن را کلید بزنیم.

وی در پایان در خصوص خط اصلی قصه «مرد» گفت: این مجموعه، روایت زندگی جوانی روستایی است که پدری معتاد دارد و بنا به شرایط بد اقتصادی که دارد به شهر مهاجرت می‌کند و با تلاش فراوان سعی می‌کند خودش را در جامعه اثبات کند و فرد موفقی ‌شود. «مرد» قصه بسیار پرکشش و جذابی دارد؛ به‌گونه‌ای که دوران نوجوانی، جوانی و ازدواج او را نشان می‌دهد. البته داستان از بیان دوران شکل‌گیری شخصیت او و درگیری‌هایی که دارد نیز غافل نیست و با فرازونشیب‌های فراوانی در این قصه مواجه هستیم. 


فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید