بازگشت پژمان جمشیدی با یک نقش جدی به تلویزیون | اتاق خبر
کد خبر: 377183
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 08:42
پژمان جمشیدی فوتبالیستی که با سریال «پژمان» وارد عرضه بازیگری شد و البته خوب هم توانست این حرفه را ادامه دهد در سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان مقابل دوربین رفت.

به گزارش اتاق خبر، پژمان جمشیدی فوتبالیستی که با سریال «پژمان» وارد عرضه بازیگری شد و البته خوب هم توانست این حرفه را ادامه دهد در سریال «نفس» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان مقابل دوربین رفت.

تصویربرداری این سریال که از نیمه گذشته است، با حضور بازیگران جدید ادامه دارد و پژمان جمشیدی آخرین بازیگری است که تا این لحظه به پروژه پیوسته است. جمشیدی به عنوان یکی از شخصیت های سریال «نفس» همکاری با سامان را نیز تجربه می کند.
 
«نفس» پس از سریالهایی چون «ارمغان تاریکی» و «پروانه» سه گانه جلیل سامان را کامل می کند و یک درام پيچيده است که در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب روی می دهد.
 
داستان این سریال درباره جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی اش فاش می شود.. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده ای  را پشت سرمی گذارد.
 
مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، قربان نجفی، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، با معرفی ساناز سعیدی و با حضور فاطمه گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، رامین راستاد و خسرو شهراز بازیگران «نفس» هستند.
 
عوامل اصلی این سریال عبارتند از مدیر تولید: رضا نصیری نیا، مدیر تصویربرداری: سیروس عبدلی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: علیرضا صالحی، طراح صحنه و لباس بابک کریمی، طراح گریم: مهرداد میرکیانی، تدوینگر: حسن حسندوست، نیما حسندوست، مدیر صدابرداری: جواد مقدس، مسئول جلوه های ویژه رایانه ای: هادی اسلامی، عکاس: حسن شجاعی،  مدیر روابط عمومی: مریم عرفانیان.
 

سریال «نفس» در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تهیه می‌شود. 

 

سینماژورنال

 

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید