استان مرکزی پایه اصلی برای صنعت کشور است | اتاق خبر
کد خبر: 377241
تاریخ انتشار: 2 آبان 1395 - 10:51
رییس جمهور در بدو ورود به اراک:
‌رییس جمهور اسلامی ایران استان مرکزی را دیاری صنعتی عنوان کرد که پایه اصلی برای صنعت کشور است و مردم غیور، وفادار، ایثارگر و و فداکاری در آن زندگی می‌کنند.

اتاق خبر: حجت‌الاسلام  والمسلمین حسن روحانی در بدو ورود به اراک با سلام و درود بر سالار شهیدان و اصحاب باوفایش اظهار کرد: بسیار خوشحالم در ایامی که هنوز از عطر و بوی فرهنگ عاشورا استشمام می‌کنیم در این استان حضور پیدا کردم.

وی افزود: استان مرکزی همواره یادآور امام عزیز ماست که هر چه از عزت و سربلندی و استقلال داریم، از او، از تلاش‌ها او و از مجاهدت‌های اوست. امام عزیز در این استان رشد و نمو کرده و اولین سال‌های درس‌شان را در حوزه علمیه اراک به تعلیم و تعلم پرداختند.

روحانی استان مرکزی را دیاری صنعتی عنوان کرد که پایه اصلی برای صنعت کشور است و مردم غیور، وفادار، ایثارگر و و فداکاری در آن زندگی می‌کنند.

وی افزود: امید است بتوانیم ندای مردم، صدای مردم، نظارت و مطالبات مردم را در جلسات عمومی، دیدار با فرهیختگان و شورای اداری بشنویم و بررسی کنیم و به بخشی از نیازمندی‌ها و خواست‌های مردم استان که تصمیمات مربوط به آنها در هیات وزیران اتخاذ شده جامه عمل بپوشانیم.

روحانی ابراز امیدواری کرد که نتیجه این سفر آبادانی و توسعه بیشتر استان مرکزی و اراک باشد.

منبع: ایسنا

95103

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید