مالک باشگاه نفت مشکل مالی ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 377759
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 09:31
قدوسی:
مدیر روابط عمومی باشگاه نفت گفت: تأکید می‌کنیم مالکان باشگاه مشکل مالی ندارند بلکه بلاتکلیف هستند و به رغم گذشت چهار ماه، هنوز نسبت به تحویل اسناد و حساب بانکی اقدام نشده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسین قدوسی در گفت‌وگویی درباره تمرین نکردن بازیکنان تیم نفت تهران افزود: 20 درصد به بازیکنان و کلیه اعضای تیم پرداخت شده بود و طبق جدول زمانبندی قرار بود 20 مهرماه، 20 درصد دوم پرداخت شود. این تعهدی بود که مالکان و مدیریت باشگاه به اعضای تیم داده بودند. اگر مالکان فعلی مشکل مالی داشتند هرگز در هفته هشتم این تعهد را برای خود ایجاد نمی‌کردند که 40 درصد پرداختی داشته باشند. شک نکنید اگر نسبت به تعهداتی که داده شده بود پایبند بودند مالکان باشگاه این 20 درصد را هم پرداخت کرده بودند. در تاریخ 8 مرداد توافق‌نامه‌ای امضا شده که طبق آن هیئت واگذاری موظف بود ظرف 10 روز کلیه اسناد بدهی‌ها و حساب بانکی را تحویل داده و صورت جلسه کند. این اتفاق هنوز رخ نداده است. متاسفانه پس از امضای توافق‌نامه برخی مسوولان در نفت برعلیه قرارداد اقداماتی انجام دادند که نشان داد مخالف این توافق نامه و واگذاری هستند. پس از گذشت سه ماه و نیم، حدود 2 هفته پیش جلسه‌ای برگزار شد و نمایندگان وزارت نفت و هیئت واگذاری در جلسه با سرپرست باشگاه و نماینده شرکت بهنام پیش‌رو صورت‌جلسه‌ای امضا کردند و طبق این صورت جلسه، دو لیست بدهی‌ها که قبلا ارائه شده بود اینبار همان لیست، رسمی تحویل داده شد و صورت‌جلسه شد.

وی افزود: با این وجود اسناد بدهی‌ها را تحویل نداده اند. قرار شده گزارش حساب بانکی باشگاه تهیه و ارائه شود اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و امیدواریم این گزارش همین روزها صورتجلسه شود. همه اینها بلاتکلیفی خاصی را برای مالکان ایجاد کرده. آنها بیم آن دارند که با بدهی‌ها و مشکلات دیگری مواجه شوند. به همین دلیل باید به آنها حق داد.

مشاوره ویژه سرپرست باشگاه نفت در ادامه گفت: مالکان شش‌ونیم میلیارد تومان هزینه کرده‌اند اما آنها فعلا  پرداخت‌ها را متوقف کرده‌اند چرا که بلاتکلیف‌ هستند. واقعا باید به آنها حق داد و این سوال را طرح کرد که چرا این همه در مقابل بخش خصوصی مشکل ایجاد می شود. مالکان نفت نام تیم را تغییر نداده و این تیم ریشه دار در تهران  به حیات خود ادامه می‌دهد اما نمی‌دانیم چرا بعد 4 ماه اسناد بدهی‌ها و حساب بانکی صورت‌جلسه و تحویل داده نمی‌شود.

قدوسی تصریح کرد: اعضای تیم تردید نداشته باشند به محض تحویل اسناد بدهی‌ها و صورت‌جلسه شدن حساب بانکی، 20 درصد دوم پرداخت خواهد شد. این را با قاطعیت عنوان می کنیم. ما می‌دانیم بازیکنان حق خود را می‌خواهند اما امیدواریم این مشکل را درک کنند. امیدواریم تصمیمات بهتری اتخاذ شود و میدانیم آقای دایی هم تحت فشار هستند و این مشکلات ایشان را هم اذیت می‌کند. همه اینها که گفتم حقیقت محض بود هرچند که خیلی مسائلی که ایجاد مشکل برای مالکان کرده را اشاره نکردیم. مسائل و ناگفته های زیادی وجود دارد که می‌توان به آن اشاره کرد.

مدیر روابط عمومی نفت در پایان گفت: واقعا چرا به رغم درخواستهای چندین باره این اتفاق رخ نمی دهد. آیا حمایت از بخش خصوصی یعنی این؟ یعنی اگر تیم به شهردیگری می رفت و نامش تغییرمی گرد بهتربود؟ آیا نباید به مالکان باشگاه حق داد که دغدغه داشته باشند که چرا این اسناد و حسابها صورتجلسه نمی شود و چرا به به طلبکاران اعلام می شود همه چیز تحویل داده شده. امیدواریم این طلسم بشکند و دغدغه ها و بلاتکلیفی ها هر چه زودتر مرتفع شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید