روایت بازیگر شرلوک هلمز از غیرمعمول‌ترین ابرقهرمان کمپانی مارول | اتاق خبر
کد خبر: 378366
تاریخ انتشار: 9 آبان 1395 - 01:47
یک ابرقهرمان با علوم ماورالطبیعه از سال‌های خلاف جریان 1960! دکتر استرنج، جدیدترین محصول ابرقهرمانی است که برپرده سینماها ظاهر می شود و این بار کمپانی دیزنی، جهان مارول را به مسیری غیرسنتی می برد.

به گزارش اتاق خبر، بندیکت کمبربچ بازیگر و تهیه کننده انگلیسی در این فیلم نقش دکتر استفن استرنج را ایفا می کند. او دارای قدرت جادویی مرموزی متاثر از فرهنگهای شرقی است. بندیکت کمبربچ می گوید : فیلم جدید از قصد مسیرمتفاوتی را نسبت به دیگر ابرقهرمانان سینمایی مارول مانند کاپیتان آمریکا, مرد آهنین و مرد مورچه ای در پیش گرفته؛ که قدرت‌شان را از تکنولوژی می گیرند.

کامبربچ درباره کتاب های مصور دکتر استرنج که در سال های 1960 منتشر شد می گوید: یک گردش به چپ واقعی بود. بسیار تلخ و شیطان‌صفتانه و توهم آمیز و غیردنیوی بود و تلاش برای تبدیل کردن این داستان در سینمای مدرن واقعا چالش برانگیز است.

دکتر استرنج از چهارم نوامبر در سالن‌های سینما به نمایش عمومی درمی آید و ماجرای جراح موفق استرنج-شبیه شخصیت مرد آهنین تونی استارک- است که پس از یک سانحه رانندگی و از کار افتادن دست هایش؛ زندگی مرفه‌اش از کف‌اش می رود. استرنج برای معالجه افسردگی به کشور نپال سفر می کند جایی که با Ancient One(تیلدا سوئینتن) آشنا می شود و کشف می کند که چطور قدرت های مرموز التیام بخش هستند و می توان با کمک آنها نبرد کرد...

کامبربچ می گوید:دکتراسترنج مانند یک فصل جدید برای مارول است . مسلما مسیر جدیدی هم برای من است و کاملا از ایفای این نقش لذت بردم. پس اگر مردم هم لذت ببرند کارمان را درست انجام داده ایم.

دکتر استرنج نخستین نقش از فیلم های جریان روز برای این بازیگر40 ساله ست که با مجموعه شرلوک به شهرت دست یافت و در سال 2014 برای ایفای نقش در بازی تقلید نامزد دریافت اسکار شد.

کامبربچ و همسرش سوفی هانتر هفته پیش اعلام کردند که در انتظاردومین فرزند خود اند. کامبربچ می گوید که روی ابرها سیر می کند.

بعضی لحظه ها است که اصلا و ابدا فراموش شان نمی کنی.خیلی روشن و واضح بخاطر دارم .الان زود است و نمی توانم چیزی بگویم.حسی فراسوی کلمات است و توضیح اش دشوار است.

 

کافه سینما

نظرات
ADS
ADS
پربازدید