تساوی استقلال و مس در نیمه نخست | اتاق خبر
کد خبر: 378816
تاریخ انتشار: 10 آبان 1395 - 18:12
مصاف استقلال تهران و مس کرمان در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم‌های استقلال تهران و مس کرمان از ساعت ۱۶:۳۵ امروز (دوشنبه) در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند و در پایان نیمه نخست دو تیم به تساوی بدون گل رسیدند.

علیرضا منصوریان برای این بازی از سیدمهدی رحمتی، لئوناردو پادوانی، رابسون جانواریو، یعقوب کریمی، هرائر مگویان، فرشید باقری، مجتبی حق‌دوست، جابر انصاری، بختیار رحمانی، کاوه رضایی و محسن کریمی در ترکیب اولیه استقلال استفاده کرد.

منصور ابراهیم زاده نیز رضا حیدری، بهنام داداش وند، مجید ایوبی، علیرضا ابراهیمی، وحید اسماعیل بیگی، محمدرضا زینالی خیری، فرزاد حسین خانی، محسن دلیر، علیرضا قاسمی، میلاد پورصف شکن، احمد زنده روح را به زمین فرستاد.

اولین موقعیت استقلال در این بازی در دقیقه ۹ توسط یعقوب کریمی ایجاد شد اما دروازه‌بان حریف سانتر او را قطع کرد و اجازه نداد توپ به انصاری برسد. مسی‌ها که در اوایل بازی نتوانسته بودند موقعیتی به وجود آورند، از دقیقه ۲۰ کم کم وارد زمین آبی‌پوشان شدند و جدی‌ترین موقعیت بازی در دقیقه ۲۴ توسط این تیم از دست رفت. پاس بازیکن مس در موقعیت تک به تک به مهاجم این تیم رسید اما بازیکن موقعیت زاویه بسته را نتوانست به گل تبدیل کند و توپ بعد از برخورد به تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

۲ دقیقه بعد علیرضا حاتمی از پشت محوطه جریمه با شوتی زمینی دروازه استقلال را تهدید کرد اما رحمتی در دو ضرب توپ را دفع کرد. در ادامه هیچ یک از دو تیم نتوانستند، کاری از پیش ببرند و به این ترتیب نیمه نخست این بازی کسل کننده با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

قضاوت این بازی را محمدرضا فغانی به عهده داشت و در کنارش تورج عیوض محمدی و یعقوب سخندان او را همراهی می کردند.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید