دلم برای پاریس تنگ شده است | اتاق خبر
کد خبر: 379052
تاریخ انتشار: 12 آبان 1395 - 06:28
لوییس:
مدافع برزیلی چلسی تاکید کرد برای کسب قهرمانی به این تیم آمده هر چند دلش برای روزهای خوبی که در پاریس داشته تنگ شده است.

لوئیز

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در روز پایانی نقل‌ و انتقالات تابستانی، داوید لوییس با جدایی از پاری ‌سن‌ ژرمن راهی چلسی شد تا به تیم سابق خود بازگشته باشد. مصدومیت جان تری به این بازیکن کمک کرد تا خیلی زود به ترکیب ثبات چلسی بازگردد. عملکرد عالی این بازیکن در خط دفاعی به حدی بود که در روزهای گذشته کارشناسان فوتبال این کشور به تمجید از او بپردازند و او را یکی از بهترین مدافعان لیگ برتر بدانند.

داوید لوییس درباره شرایطش در چلسی گفت‌: در لندن دوستان زیادی دارم و خیلی خوشحال هستم که به اینجا برگشتم ولی دلم برای پاریس تنگ شده است. روزهای خیلی خوبی در آنجا داشتم و توانستم افتخارات خوبی را نیز به همراه پاری ‌سن‌ ژرمن داشته باشم.  

مدافع برزیلی چلسی ادامه‌ داد: برای کسب قهرمانی به این تیم آمدم. اکنون خیلی خوشحال هستیم که در موقعیت خوبی در جدول رده‌بندی قرار داریم ولی می‌خواهم به هم تیمی‌هایم هشدار بدهم که رقیبان می‌خواهند به جایگاه ما برسند و کوچک‌ترین اشتباه، باعث از دست رفتن جایگاه ما در جدول رده‌بندی خواهد شد. قهرمانی در لیگ برتر سخت است ولی می‌خواهم در بازگشت به چلسی این عنوان را کسب کنم. می دانم لیگ برتر سخت‌ترین لیگ دنیاست. وقتی یک بازی را شروع می کنید، نمی دانید آخر آن چه می‌شود. باید در هر بازی بیشترین تلاشمان را در زمین داشته باشیم تا به نتیجه‌ برسیم. تازه اول راه است و بازی‌های زیادی تا پایان باقی‌ مانده. هر روز تمرینات سختی داریم. آقای کونته تمرینات زیادی با ما انجام می‌دهد و اطلاعات زیادی را نیز در اختیار ما قرار می‌دهد. اگر یک ‌دقیقه  بخوابید و تمرکزتان را از دست بدهید، جایگاه تان را از دست می‌دهید. 

چلسی چهار دیدار پیاپی است که در لیگ برتر دروازه‌ خود را بسته نگه داشته است تا خیلی‌ها به تمجید از عملکرد خط دفاعی این تیم بپردازند. لوییس در این زمینه هم گفت: دیگو کاستا اولین مدافع ماست و بعد از آن، مهاجمان دیگر وظیفه دفاع را دارند. عملکرد خط دفاعی به سه، چهار بازیکن برنمی‌گردد و همه در آن سهیم هستند. فکر می‌کنم در این چند بازی خیلی باهوش عمل کردیم و همین عامل نتیجه‌ گرفتن ما بوده است.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید