کادر فنی و بازیکنان استقلال در منزل مرحوم پورحیدری + عکس | اتاق خبر
کد خبر: 379550
تاریخ انتشار: 15 آبان 1395 - 23:13
بازیکنان و مربیان استقلال با حضور در منزل مرحوم پورحیدری به همسر و فرزند او تسلیت گفتند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بازیکنان استقلال به همراه کادر فنی این تیم بعد از تمرین ظهر شنبه آبی‌پوشان پایتخت به منزل مرحوم پورحیدری رفتند.

بازیکنان و کادر فنی استقلال که جهت تسلیت به خانم فریده شجاعی و علی پورحیدری در منزل پیشکسوت بزرگ استقلال حاضر شده بودند ابتدا به این دو تسلیت گفتند و بعد از آن مهدی رحمتی دروازه‌بان استقلال در آغوش علی پورحیدری به شدت گریست.

در ادامه علیرضا منصوریان خطاب به خانم فریده شجاعی همسر مرحوم پورحیدری گفت: امروز بازیکنان استقلال یک چیز را گم کرده بودند. ما نیامده‌ایم که به شما تسلیت بگوییم فقط خواستیم بگوییم که منصور پورحیدری و ناصر حجازی تا همیشه کنار ما هستند. آن‌ها هیچ وقت از کنار ما نمی‌روند. همه افرادی که اینجا هستند سابقه شاگردی آن مرحوم را دارند. تنها افتخار ما این است که امثال پورحیدری و حجازی بالای سر ما بودند.

او اضافه کرد: امروز بغض گلوی ما را گرفته، وقتی پورحیدری روی سر ما دست می‌کشید احساس می‌کردیم ۵۰ سال تجربه‌اش را می‌خواهد مثل یک پدر در اختیارمان بگذارد. ما امسال هر بردی را به دست بیاوریم تقدیم به منصورخان می‌کنیم. استقلال یک طرف پدر استقلال هم یک طرف. تمام بازیکنان به یاد ایشان هستند و ما به یادشان زنده‌ایم.

بعد از صحبت‌های منصوریان خانم دکتر شجاعی دقایقی گریست و بعد از آن برخی دیگر از استقلالی‌ها مثل مهدی رحمتی، بهتاش فریبا و... به شدت گریه کردند.

یکی از کسانی که با حضور در منزل پورحیدری به شدت گریه می‌کرد و توجه سایرین را جلب کرده بود، مدد جباری، مسئول تدارکات استقلالی‌ها بود. جباری سالیان سال است که مسئولیت تدارکات استقلال را بر عهده دارد و خاطرات زیادی با مرحوم پورحیدری دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید