اقدامات مطلوب برای تسریع تردد و رفاه زائران در چزابه | اتاق خبر
کد خبر: 380023
تاریخ انتشار: 19 آبان 1395 - 02:27
فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به فعالیتهای انجام شده اعلام کرد
فرمانده مرزبانی ناجا در بازدید از مراحل تکمیلی زیرساخت‌های پایانه مرزی چزابه در راستای استقبال از زائران اربعین حسینی(ع)، گفت: خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) یک تکلیف مقدس است و باید به آن افتخار کنیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سردار قاسم رضایی در جمع مسئولان و کارکنان پایانه مرزی چزابه گفت: اقدامات انجام گرفته در تسریع تردد و رفاه زائران دراین پایانه مطلوب است که این زحمات و تلاش را نتیجه همدلی، صمیمیت، هم‌افزایی و داشتن ایمان و هدف مشترک مردم و مسئولان استان می دانم؛ مطمئن باشید خدمت به تمام زائران اباعبدالله الحسین(ع) برهمه ما یک تکلیف مقدس است و باید به آن افتخار کنیم.

در ادامه این دیدار، نونژاد، مسئول پایانه مرزی چذابه، ضمن ارائه آخرین اقدامات و تحولات صورت گرفته در حوزه‌های ساخت و تکمیل زیرساخت های تسهیل سفر زائران اربعین، بیان کرد: با وجود نا امنی‌های منطقه‌ای در خاورمیانه و خصوصا بعضی از کشورهای همسایه ایران، به لطف و عنایت الهی و به برکت خون شهدا و هوشیاری مرزبانان، امروزه شاهد رونق چشمگیر بازارچه‌ها و حضور سرمایه‌گذاران، شرکت‌های تجاری و صنعتی در تمامی نوار مرزی هستیم که این خود نقطه امیدی برای ملت بزرگ ایران در عرصه‌های بین‌المللی است.

مسئول پایانه مرزی چذابه در پایان سخنان خود از همکاری و پشتیبانی مرزبانی استان خوزستان در تامین امنیت مرزهای منطقه، افزایش سطح مشارکت و همکاری با مرزبانان کشور عراق و گسترش مشارکت‌های همه‌جانبه در خدمات‌رسانی بی‌دریغ به زائران حسینی(ع) قدردانی کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با هدف ارزیابی مراحل تکمیلی زیرساخت‌های استقبال از زائران حسینی(ع) پس از ورود به استان خوزستان از آخرین اقدامات انجام شده در راستای آماده‌سازی بسترهای خدمات‌رسانی از پایانه مرزی چزابه بازدید کرد. 

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید