پیوس: بازی با سوریه از کره‌جنوبی هم سخت‌تر است | اتاق خبر
کد خبر: 380467
تاریخ انتشار: 23 آبان 1395 - 11:12
برنامه‌های کی‌روش برای تیم ملی جواب داده است
پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید سوریه حریف سرسختی برای ایران است و نباید این تیم را دست کم گرفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرشاد پیوس درباره دیدار ایران مقابل سوریه، اظهار کرد: بازی سختی مقابل سوریه پیش‌رو داریم و نباید این تیم را دست کم بگیریم. همیشه بازی با تیم‌های همسایه برای ایران سخت بوده است. عراق، سوریه و حتی قطر از تیم‌هایی هستند که بازی را برای ایران سخت می‌کنند، اما ملی‌پوشان ایران با پتانسیلی که دارند می‌توانند مقابل آنها به پیروزی برسند. من فکر می‌کنم این بازی از دیدار برابر کره هم سخت‌تر است.

وی درباره محرومان ایران در این بازی هم گفت‌: درست است که چند بازیکن محروم داریم، اما ایران نیمکت خوبی دارد و بازیکنان جایگزین می‌توانند جای محروم‌ها را پر کنند. دست کارلوس کی‌روش روی نیمکت باز است و مطمئنا بازیکنانی همچون مهدی طارمی , کمال کامیابی نیا می‌توانند جای بازیکنان محروم را پر کنند.

پیوس در ادامه درباره انتقاداتی که نسبت به تعطیلات لیگ مطرح می‌شود گفت‌: کی‌روش استراتژی مشخص دارد. او همیشه برنامه‌ریزی مناسبی برای تیمش دارد و می‌خواهد زمان بیشتری بازیکنان را در اختیار داشته باشد تا بتواند تاکتیک‌های خود را در زمین پیاده کند. اگر منصفانه نگاه کنیم متوجه می‌شویم این برنامه‌های او هم تا به امروز جواب داده و تیم‌ ‌ملی نتیجه‌ گرفته است. به اعتقاد من صعود ایران به جام جهانی مهم‌تر از تعطیلات لیگ است. البته این را هم در نظر بگیرید که لیگ در فیفا دی‌ها تعطیل شده و فقط هفت الی ۱۰ روز بیش از فیفادی‌ها تعطیل بوده است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید