Performancing Metrics

حمله سرمربی نیجریه به کونته به خاطر میکل | اتاق خبر
کد خبر: 380892
تاریخ انتشار: 25 آبان 1395 - 06:01
گرنوت روئر به انتقاد از آنتونیو کونته به سبب بازی ندادن به جان اوبی میکل پرداخت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال نیجریه این هفته در یکی از حساس‌ترین دیدارهای انتخابی جام جهانی در قاره آفریقا توانست الجزایر را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.  در این دیدار اوبی میکل توانست یکی از گل های عقاب ها را به ثمر برساند. 

گرنوت روئر به انتقاد از انتونیو کونته سرمربی چلسی پرداخت که اوبی میکل را روی نیمکت قرار داده است. او با حمایت از بازیکن خود گفت: می‌دانم اوبی میکل برای چه دلیلی در تیم چلسی نیمکت نشین شده است و در این تیم بازی نمی کند. کونته از این بازیکن ناراحت است که در المپیک همراه نیجربه بازی کرد. او دوست داشت اوبی میکل همراه نیجربه به المپیک نرود ولی این بازیکن به خاطر عشق و علاقه ای که به کشوش داشت در این رقابت ها شرکت کرد و یکی از بهترین بازیکن های جام نیز بود. او باید در چلسی بازی کند و دلیلی که باعث شده است کونته به او بازی ندهد فنی نیست. او کاپیتان تیم من است و من از وضعیتی که او در تیم خود تجربه می کند راضی نیستم. روشی که کونته انتخاب کرده است تا بازیکن خود را تنبیه کند، به هیچ وجه درست نیست و او باید در رفتار خود با این بازیکن تجدیدنظر کند.

تیم ملی نیجریه باید کمتر از یک ماه دیگر دو دیدار حساس در انتخابی جام جهانی داشته باشد. عقاب های فوتبال آفریقا در دو دیدار رفت و برگشت برابر کامرون رقیب دیرینه خود دیدار خواهد کرد.

یان اوبی میکل در سال 2006 به چلسی پیوست و با وجود اینکه یک دهه است در این تیم سابقه دارد ولی اغلب نیمکت نشین بوده است. او 372 بازی برای چلسی به میدان رفته است و 6 گل نیز برای این تیم به ثمر رسانده است.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید