طرح احتمالی شاسی‌بلندهای آتی بنز می‌باخ | اتاق خبر
کد خبر: 382018
تاریخ انتشار: 4 آذر 1395 - 04:07
تقریبا پس از دو سال از عنوان پیشنهاد ساخت یک SUV می‌باخ، طرح این اتومبیل همچنان روی میز وجود دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مجله تخصصی "تاپ‌گیر"، رئیس فروش جهانی این کمپانی در این خصوص اظهار کرد، طرح ساخت چنین خودرویی مدت‌ها پیش مطرح شد اما فرایند کار همچنان در حد همان طرح قرار گرفته است.

طرح احتمالی شاسی‌بلندهای آتی می‌باخ

متئوس لوهر رئیس فروش جهانی می‌باخ در این رابطه افزود: اشتیاق فراوانی برای ساخت چنین شاسی‌بلندی از می‌باخ وجود دارد و سود کلانی از فروش آن پیش‌بینی می‌شود، اما هیچ تصمیم قطعی برای ساخت  آن اتخاذ نشده است.

طرح احتمالی شاسی‌بلندهای آتی می‌باخ

به گفته کارشناس و مقام مطلع می‌باخ، زیر مجموعه مرسدس در حال فعالیت روی گزینه های زیادی است که SUV می‌باخ یکی از آنهاست. اما حجم کاری در بخش‌های دیگر مانع از تمرکز مداوم روی شاسی‌بلند این برند شده است.

طرح احتمالی شاسی‌بلندهای آتی می‌باخ

با حضور احتمالی شاسی‌بلندهای می‌باخ در بازار، این خودرو باید با طیف وسیعی از رقبای خود مقابله کند. رقبای قدری مانند بنتلی بنتایاگا، رولزرویس کولینان و اوروس لامبورگینی از جمله این خودروها خواهند بود.

طرح احتمالی شاسی‌بلندهای آتی می‌باخ

از طرفی این احتمال وجود دارد که مرسدس در حال خرید زمان برای معرفی و حضور شاسی‌بلندهای رولزرویس در بازار است. احتمالا مرسدس قصد دارد نتیجه حضور این شاسی‌بلندها را در بازار بررسی کند تا گزینه‌های رقابتی‌تر را نسبت به آن عرضه و خود را به عنوان یکه‌تاز بازار در آن زمان اثبات کند.

احتمال زیاد درون این خودرو از تجملات کلاس S مرسدس پر خواهد شد اما خودرو با قابلیت‌های آفرودی ارائه می شود. آنچه مسلم است مرسدس به عنوان و پایه و پلت‌فرم این خودرو از کلاس GLS بهره می‌برد.

94105

منبع: عصرایران

نظرات
ADS
ADS
پربازدید