به نمایندگی از تیم از هواداران عذرخواهی می‌کنم | اتاق خبر
کد خبر: 382242
تاریخ انتشار: 5 آذر 1395 - 23:29
منصوریان:
سرمربی تیم فوتبال استقلال به نمایندگی از تیمش از هواداران آبی عذرخواهی کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا منصوریان درباره مصاف تیمش برابر گسترش فولاد که با تساوی دو بر دو به پایان رسید گفت: از هوادارانمان بابت حضورشان در استادیوم و در این سرما تشکر می‌کنم. هوا منفی ۴-۵ درجه بود. به نمایندگی از باشگاهمان از هواداران عذرخواهی می‌کنم. تا دقیقه ۸۲-۸۳ فوق العاده خوب بازی کردیم. در زمین حریف مالک بر توپ بودیم. یک درس بازیکنانم گرفتند که بازی خوب امتیاز ندارد. روی دو اشتباه فردی بازی را از دست دادیم.

وی در پاسخ به سوالی درباره تعویض علی قربانی و اینکه بهتر نبود او زودتر بازی می‌کرد، گفت: تشخیص ما این بودکه آخر بازی به میدان بیاید.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا تیمش به یک فرمانده در میانه میدان نیاز ندارد، گفت: من به تیمم هم گفتم که خیلی خوب بودیم ولی باید بدانیم به بازی خوب امتیاز نمی‌دهند. اشتباهات فردی در استقلال باید به صفر برسد. من به بازیکنانم هم گفتم که اگر بد بازی می‌کردیم، به نتیجه قانع بودیم ولی حتی ما توانایی رسیدن به نتیجه ۴-۰ هم داشتیم. در نقطه‌ای که باید تمرکز بیشتری پیدا می کردیم، اشتباه کردیم. وقتی اشتباه فردی می کنید باعث آزردگی خاطر هوادار می شوید. وسط زمین ابراهیمی هست که یک فرمانده خوب است. هارمونی ما خوب است و باید حرفه‌ای‌تر بازی کنیم.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا اخراج خسوس باعث نشد تیمش کار را تمام شده بداند، عنوان کرد: اخراج او خیلی هم به ما کمک می‌کرد ولی متاسفانه دو اشتباه فردی باعث شد بازی را از دست بدهیم.

وی درباره غرور تیمش با توجه نتایج اخیر استقلال گفت: نه فقط بازیکنان، تمام مجموعه ما فکر کرده بودند بازی تمام شده است. خیلی از نتایج بزرگ در دقیقه ۹۰ تا ۹۴ عوض شده است. خیلی از این مسائل به غرور بر نمی‌گردد و به این بر می گردد که فکر می کنید کار تمام شده است. خیلی بازیکنانم خوب بازی کردند ولی خستگی روی شانه ما و هوادارانمان ماند. به بازیکنانم هم گفتم که همه باید از هواداران عذرخواهی کنیم.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید