تیم منصوریان رو به رشد است | اتاق خبر
کد خبر: 382732
تاریخ انتشار: 9 آذر 1395 - 17:43
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شاگردان علیرضا منصوریان رو به رشد هستند و فاصله این تیم تا صدر جدول نگران کننده نیست.

سهراب بختیاری زاده، با اشاره به تساوی دو تیم استقلال و گسترش گفت: استقلال بازی دو - صفر جلو را با تساوی دو - دو عوض کرد. این اتفاق اصلا عجیب نیست. در فوتبال از این دست اتفاقات زیاد می‌افتد. حتی بعضا دیده می‌شود که تیم‌ها بازی دو - صفر برده را هم می‌بازند. نباید بازیکنان استقلال را بابت این نتیجه سرزنش کرد.

وی افزود: تیم گسترش که حریف استقلال بود، یکی از بهترین تیم های فوتبال ایران است. این تیم فوتبال خوب و مدرنی را بازی می‌کند و برای من عجیب است که گسترشی ها پایین جدول هستند. با این فوتبالی که این تیم بازی می‌کند و با این بازیکنان و کادر فنی که دارد، لیاقت ایستادن در بین چهار پنج تیم بالای جدول را دارد. 

مدافع پیشین آبی‌ها خاطرنشان ساخت: استقلال بعد از دربی جهش چشمگیری داشته و به نظر من این رشد هنوز هم ادامه دارد. گرچه این تیم دو سه بازی آخرش در لیگ را نبرده، اما نمی‌توان از پیشرفتی که استقلال از دربی به بعد داشته به راحتی گذشت. مدیران استقلال پای منصوریان ایستادند و نتیجه این ایستادن را هم می بینند.

بختیاری زاده اظهار داشت: فاصله امتیازی که استقلال تا صدر جدول دارد خیلی نگران کننده نیست. چون هنوز هفته های زیادی تا پایان رقابت ها باقی است و هر اتفاقی در این هفته ها می‌تواند بیفتد. استقلال هم تیم بزرگی است جبران این فاصله برای استقلال غیر ممکن نیست.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در خصوص شرایط این تیم در لیگ دسته اول نیز گفت: در آخرین بازی مان سه بر صفر به تیم راه آهن باختیم. اما روند این تیم اصلا نگران کننده نیست. من به روند تیم خودم امیدوار هستم و می‌دانم که این تیم آینده روشنی دارد. نگرانی بابت تیم نفت مسجد سلیمان ندارم. 

مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید